Gazeta.pl i Clou z nagrodami Mobile Trends Awards – Portal PR - 24PR
Gazeta.pl i Clou z nagrodami Mobile Trends Awards

19.02.2016 Kategoria: Konkursy. Autor: admin

Portal Gazeta.pl oraz Clou – aplikacja „Gazety Wyborczej” otrzymały nagrody w tegorocznej edycji Mobile Trends Awards przyznawanych najlepszym projektom z branży mobilnych technologii. Wręczenie statuetek odbyło się 18 lutego br. podczas uroczystej gali.

clou_logo_jpg (00000003)
Gazeta.pl została nagrodzona w kategorii „Portal mobilny”. Za mobilną wersję portalu Gazeta.pl odpowiada jeden z zespołów projektowych segmentu Internet Agory, koordynowany przez właściciela produktu Damiana Świercza.
Clou zwyciężyło w kategorii „Aplikacja/strona mobilna – rozrywka”. Aplikację, która pozwala na czytanie wybranych, dłuższych artykułów z „Gazety Wyborczej”, przygotował zespół rozwoju cyfrowego „Gazety Wyborczej”, którym kierują Katarzyna Jaklewicz i Jakub Szestowicki.
Nagrody Mobile Trends Awards przyznawane są co roku przez kapitułę konkursową. W jej skład wchodzą eksperci ze świata IT oraz mobilnych technologii zaproszeni do współpracy przez organizatorów. W tym roku Mobile Trends Awards wręczono po raz piąty, nagradzając najlepsze firmy i instytucje z branży technologii mobilnych, będące twórcami innowacyjnych i godnych naśladowania projektów. Statuetki powędrowały do zwycięzców w 17 kategoriach.
Więcej informacji o nagrodach i pełna lista nominowanych – na www.mobiletrends.pl i https://www.facebook.com/mobiletrendspl/

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.