GoldenLine ma już 2 miliony zarejestrowanych użytkowników – Portal PR - 24PR
GoldenLine ma już 2 miliony zarejestrowanych użytkowników

24.02.2016 Kategoria: INTERNET. Autor: admin

Polski serwis rekrutacyjny GoldenLine jest numerem jeden wśród serwisów tematycznych w kategorii „praca” (według badań Megapanel PBI/Gemius). Właśnie przekroczył 2 miliony zarejestrowanych użytkowników. Kim są użytkownicy serwisu?
GoldenLine to największy

serwis rekrutacyjno-społecznościowy posiadający rozwiązania dla osób poszukujących pracy, myślących o jej zmianie, a także nie szukających pracy aktywnie, ale zainteresowanych otrzymywaniem propozycji zawodowych. Kim są osoby tworzące w serwisie swoje profile zawodowe?
Kim są użytkownicy GoldenLine
Największą grupę stanowią osoby w wieku 25 – 34 lata (47 proc.), następnie w kolejności: 35 – 44 lat (30 proc.), 45 – 54 lat (8 proc.), 18 – 24 lat (10 proc.) i 55 lat i więcej (5 proc.). Użytkownicy serwisu GoldenLine.pl to w 52 proc. mężczyźni, a w 48 proc. kobiety. Dominują osoby z tytułem magistra (57 proc.), potem z licencjatem lub tytułem inżyniera (18 proc.) i średnim wykształceniem (8 proc.). Pięć głównych województw, gdzie mieszkają użytkownicy posiadający swoje profile w serwisie GoldenLine to mazowieckie (24 proc.), małopolskie (8 proc.), śląskie (8 proc.), dolnośląskie (7 proc.) i wielkopolskie (7 proc). Natomiast główne branże, w których pracują, to Finanse/Ekonomia, Sprzedaż, Administracja biurowa, Marketing/Reklama/Public Relations, IT/Oprogramowanie.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.