Grzegorz Wilk nowym dyrektorem Pracowni Kreatywnej TIME SA – Portal PR - 24PR
Grzegorz Wilk nowym dyrektorem Pracowni Kreatywnej TIME SA

11.02.2016 Kategoria: Kariera. Autor: admin

Od 15 lutego Grzegorz Wilk będzie pełnić obowiązki dyrektora Pracowni Kreatywnej TIME SA. Zastąpi Andrzeja Tuzinowskiego, który rozstaje się z firmą.

Grzegorz_Wilk (00000003)

Grzegorz Wilk będzie odpowiadać za rozwój produktów reklamowych Grupy ZPR Media w obszarze rozwiązań niestandardowych i cross-mediowych z wykorzystaniem radia. Jako szef pracowni będzie miał za zadanie kreowanie i koordynację produkcji niestandardowych ofert reklamowych oraz akcji sponsorskich dla Klientów bezpośrednich i domów mediowych. Będzie także współtworzył oferty crossmediowe z wykorzystaniem synergii wszystkich mediów z portfolio Grupy ZPR Media (radio, internet, telewizja, eventy, prasa).

Pracownia Kreatywna powstała w 2008 roku w strukturze Działu Sprzedaży Krajowej TIME SA. Współpracuje z działami promocji stacji radiowych przy największych akcjach promocyjnych, takich jak: ESKA Music Awards, ESKA Summer City, ESKA Odwołuje Zimę. W skali roku przygotowuje ponad sto ofert niestandardowych dla klientów i produkuje kilkadziesiąt akcji cross-mediowych. Została dwukrotnie nagrodzona w plebiscycie Media Trendy za przygotowanie i przeprowadzenie akcji specjalnych dla marki Tom Tom („Kierunek imprESKA”) w kategorii Innowacja w Mediach oraz dla marki L’Oreal Paris („Wystylizuj Puotecka”) w kategorii Niekonwencjonalne Wykorzystanie Mediów.

Grzegorz Wilk związany jest z Grupą ZPR Media od 2005 roku. Zaczynał jako dziennikarz informacyjny Radia ESKA Poznań, a ostatnio pełnił funkcję Senior Project Managera Pracowni Kreatywnej.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.