Happen House i BeyondPR dla Karimpol Polska – Portal PR - 24PR
Happen House i BeyondPR dla Karimpol Polska

29.02.2016 Kategoria: INFOPR. Autor: admin

Agencja reklamowa Happen House oraz agencja komunikacji BeyondPR rozpoczeły stałą współpracę z firmą Karimpol, austriackim developerem powierzchni biurowych. W ramach stworzonego konsorcjum, firmy odpowiadają za całościową komunikację wszystkich projektów realizowanych przez Karimpol Polska w Warszawie.

Karimpol_logo
Flagową inwestycją Spółki jest bydynek Skyliner przy rondzie Daszyńskiego, którego launch odbył się w styczniu 2016. Firmy zostały wybrane na podstawie rekomendacji. Umowę podpisano na czas nieokreślony.
Za obsługę projektu odpowiadają Karolina Piekarska (Happen House) oraz Lidia Piekarska (BeyondPR).
***
Grupa Karimpol została założona w 1991 roku. Jej celem jest budowa i wynajem powierzchni komercyjnych
w krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Dziś Grupa działa w 8 krajach regionu: Polsce, Czechach, Austrii, Bośni i Hercegowinie, Luksemburgu, Rosji oraz na Słowacji i na Węgrzech. Polski oddział firmy został otwarty w 1997 roku. Dotychczas Karimpol Polska zrealizował w Warszawie 7 projektów biurowych: Stratos, Mistral, Passat, Taifun, Equator I, II i III. Obecnie spółka realizuje dwie nowe inwestycje: Equator IV oraz Skyliner – największy
i najbardziej prestiżowy projekt Grupy. Łączna powierzchnia najmu wszystkich inwestycji w Polsce wynosi blisko 200 tys. mkw. Przez 25 lat działalności Grupa Karimpol stała się jedną z najsprawniej funkcjonujących prywatnych firm deweloperskich na terenie Europy Środkowo-Wschodniej.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.