Inspirujące pomysły na ISE 2016: Sharp zapowiada monitory 8K oraz współpracę nowej generacji – Portal PR - 24PR
Inspirujące pomysły na ISE 2016: Sharp zapowiada monitory 8K oraz współpracę nowej generacji

04.02.2016 Kategoria: FIRMA, Imprezy, Targi, Wystawa. Autor: admin

Sharp Information Systems Europe ogłosił swój program na targi Integrated Systems Europe (ISE), które odbędą się w dniach 9-12 lutego 2016. Na stoisku 11-E67 będzie można zobaczyć nową generację najwyższej jakości rozwiązań informacyjno-reklamowych dla zastosowań handlowych. Sharp przedstawi poszerzoną ofertę monitorów 4K oraz nowe rozwiązania 8K o szerszej gamie kolorów i dokładniejszym odwzorowywaniu barw. Celem firmy jest również podkreślenie wiodącej pozycji wśród producentów interaktywnych monitorów płaskich, prezentując asortyment wspomagających współpracę tablic dotykowych BIG PAD, pozwalających na bardziej kreatywną pracę.
PN-E803_E703_lifestyle_s97084706 (00000003)

– Na pierwszej jak do tej pory czterodniowej wystawie ISE będziemy mieli przyjemność zaprezentować nasze największe, najdoskonalsze i najlepsze produkty na rok 2016: od naszego największego monitora 90’’ po 7-metrowy ciąg skonfigurowanych BIG PADów, a nawet rozwiązania 8K. Sharp wprowadza na rynek tylko najnowocześniejsze, najwyższej jakości monitory, które mogą sprostać wyzwaniom biznesowym. Jako że zaczynamy integrować nasze oferty usługowe z propozycjami z grupy Document Solutions, nie możemy się doczekać, by zapewnić firmom kompletne, połączone rozwiązania, które będą wspierać ich ambicje oraz zmienią ich sposób przetwarzania informacji – mówi Michael Bailly, Product Planning and Marketing Director, Visual Solutions Europe.

Sharp po raz pierwszy zaprezentuje grupę wiodących produktów, w tym smukły, 80-calowy monitor 8K o poszerzonej gamie kolorów, doskonały dla zastosowań handlowych, 70-calowy BIG PAD, oferujący ulepszoną współpracę bezprzewodową, pierwszy w Europie pokaz 85-calowego monitora o oszałamiającej rozdzielczości 8K, a także pierwszy na świecie 80-calowy, interaktywny, dotykowy ekran pojemnościowy.

Poza nowymi produktami Sharp zaprezentuje także flagowe produkty z obecnie dostępnych ofert, w tym niedawno wprowadzone na rynek profesjonalne monitory LCD z serii PN-E, innowacyjne i zaawansowane technologicznie tablice dotykowe BIG PAD wspomagające współpracę, a także nową generację atrakcyjnych monitorów.

Partnerzy firmy Sharp będą prezentować kompletne rozwiązania przy pomocy monitorów Sharp w kilku strefach stoiska: Corporate Office, Education, 4K, Digital OOH oraz Retail. Każda ze stref będzie przedstawiać korzyści biznesowe płynące z używania ekranów Sharp w różnych środowiskach.

Sharp – Inspiring Ideas From Technology
Sharp Electronics CEE zmienia sposób, w jaki firmy wykorzystują informacje. Wspiera klientów w zakresie obiegu dokumentów oraz integracji procesów IT, a także pomaga tworzyć, wizualizować, zarządzać i udostępniać informacje.
Oparte na najnowszych technologiach usługi, pozwalają na uzyskanie pełnej kontroli nad informacjami wykorzystywanymi w firmach, niezależnie od tego czy są one dostępne w formie cyfrowej lub analogowej.
Sharp jest producentem najwyższej jakości urządzeń wielofunkcyjnych dla środowisk biurowych i CRD oraz profesjonalnych produktów do druku cyfrowego dla poligrafii. Oferuje również szeroki wachlarz monitorów, do wszelkich zastosowań – począwszy od telebimów, poprzez systemy digital signage aż po innowacyjne interaktywne monitory dotykowe dla środowisk biznesowych i edukacyjnych.
Dodatkowe informacje o oferowanych rozwiązaniach można uzyskać na:
www.sharp.pl
www.linkedin.com/company/sharp-eu

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.