Intrum Justitia wybrała agencję PR do obsługi na polskim rynku – Portal PR - 24PR
Intrum Justitia wybrała agencję PR do obsługi na polskim rynku

02.02.2016 Kategoria: INFOPR. Autor: admin

Agencja Good One PR wraz z początkiem lutego rozpoczęła współpracę z Intrum Justitia. Do zadań agencji należy obsługa public relations firmy na polskim rynku, a także doradztwo w zakresie reklamy oraz działań CSR.

Intrum_logo_colour_3d_140mm150dpi
Intrum Justitia jest wiodącą, europejską firmą działającą w branży zarządzania należnościami. Firma skutecznie realizuje działania windykacyjne, w oparciu o nowoczesne rozwiązania informatyczne i technologiczne. Dzięki bezpośredniej działalność w 20 krajach kontrahenci Intrum Justitia mogą także skutecznie zarządzać swoimi międzynarodowymi wierzytelnościami.
W ramach działań public relations agencja odpowiedzialna jest za PR korporacyjny, PR produktowy, e-PR oraz doradztwo w zakresie reklamy i działań CSR. Z ramienia agencji za koordynację działań odpowiada PR Account Manager Ewelina Puławska oraz Junior Account Executive Joanna Walczak.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.