ITAKA IRONKIDS® GDYNIA – RUSZAJĄ ZAPISY – Portal PR - 24PR
ITAKA IRONKIDS® GDYNIA – RUSZAJĄ ZAPISY

03.02.2016 Kategoria: Imprezy, Konkursy. Autor: admin

3 lutego o godz. 18:00 ruszają zapisy do ITAKA IRONKIDS®, pierwszych w Polsce zawodów dla dzieci i młodzieży na licencji World Triathlon Corporation. Rywalizacja odbędzie się w ramach Herbalife IRONMAN® 70.3 Gdynia.

logo_ironkids_basic (00000003)

ITAKA IRONKIDS® to zawody aquathlonowe dla dzieci w wieku od 8 do 16 lat. W ITAKA IRONKIDS® weźmie udział 500 dzieci. Impreza rozpocznie trzydniowe zmagania w ramach Herbalife IRONMAN® 70.3 Gdynia (5-7 sierpnia 2016).

 Na aquathlon składają się dwie dyscypliny. Zawodnicy najpierw pływają, a następnie biegają. Nie ma więc roweru, jak w klasycznym triathlonie. Odcinki poszczególnych dyscyplin są dostosowane do wieku uczestników – mówi Piotr Netter, dyrektor sportowy Herbalife IRONMAN® 70.3 Gdynia. – Aquathlon to świetna forma wprowadzenia w triathlon. Podczas zawodów ITAKA IRONKIDS® będzie się liczyła przede wszystkim dobra zabawa. Chcemy, aby uczestnictwo w naszych zawodach było okazją do spędzenia wspaniałego weekendu w rodzinnej atmosferze – dodaje.

Partnerem tytularnym zawodów IRONKIDS® w Gdyni zostało Biuro Podróży ITAKA, lider branży turystycznej w Polsce. ITAKA jest również fundatorem nagród – bonów wakacyjnych dla zwycięzców w poszczególnych kategoriach wiekowych. Łączna wartość voucherów wyniesie w tym roku aż 32 tysiące złotych!

 Od 2015 roku nasze biuro podróży realizuje autorski projekt „NO LIMITS by ITAKA” – wakacje dla miłośników aktywnego wypoczynku – mówi Piotr Henicz, Wiceprezes zarządu i Dyrektor Sprzedaży i Marketingu ITAKA. – Triathlon to wyjątkowa dyscyplina sportu, uprawiają ją ludzie niezwykle otwarci na świat. Wspólnie z organizatorami Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia chcemy pomóc polskich triathlonistom w rozwijaniu ich pasji. Już pod koniec lutego odbędzie się na Lanzarote pierwszy oficjalny obóz przygotowawczy do sierpniowego IRONMANA, którego jesteśmy organizatorem. Jestem przekonany, że zawody ITAKA IRONKIDS® dostarczą nam wszystkim wielu pozytywnych emocji, a w dzieciach zaszczepią sportowego bakcyla na całe życie – dodaje.

Herbalife IRONMAN® 70.3 Gdynia wraz z imprezami towarzyszącymi odbędzie się w dniach 5-7 sierpnia 2016 roku. Więcej informacji oraz rejestracja na www.ironmangdynia.pl.

Partnerem strategicznym imprezy jest Miasto Gdynia.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.