Jan Mela prelegentem dnia Stowaryszenia Branży Eventowej podczas Meetings Week Poland 2016 – Portal PR - 24PR
Jan Mela prelegentem dnia Stowaryszenia Branży Eventowej podczas Meetings Week Poland 2016

29.02.2016 Kategoria: Imprezy. Autor: admin

15 marca br. podczas drugiego dnia Meetings Week Poland 2016, który odbędzie się pod hasłem Pasja, emocje, siła: Jak przetrwać w świecie event managementu i skąd czerpać moc do działania wystąpi Jan Mela. Ten dzień dedykowany będzie wszystkim tym, którzy są związani z branżą eventową, a także osobom, które interesują się tą tematyką.

Mela podczas pierwszej prelekcji tego dnia poruszy temat: Pasja i emocje w życiu i w biznesie. Podczas spotkania prelegenci będą starali się pobudzić słuchaczy do działania oraz pokazać jak budować swoją siłę i gospodarować życiową energią, wykorzystując w 100% swój potencjał
Jan Mela, jako najmłodszy w historii zdobywca dwóch biegunów w ciągu jednego roku, jest przykładem osoby żyjącej z pasją. Pomimo swojej niepełnosprawności realizuje się na wielu polach: założył fundację Poza Horyzonty mającą na celu pomoc osobom po wypadkach, dla Radia Kraków współtworzył audycję Między biegunami, a w 2011 roku powstał film inspirowany jego życiem pod tytułem Mój Biegun.
Pokonując przeciwności losu i zdobywając kolejne szczyty geograficzne jak i te psychologiczne został doceniony, otrzymując tytuły: w 2004 roku Człowieka bez barier przyznawanego przez Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji czy Fenomen Przekroju w 2005 roku.
Jak sam mówi: Życie jest cudem. Zawsze. Nawet, gdy jest cholernie trudne. Ja straciłem bardzo wiele. Oglądałem pożar rodzinnego domu, młodszy brat utonął na moich oczach, a ja sam w wypadku straciłem rękę i nogę. Niby wiele straciłem, ale zyskałem dużo więcej i uważam się za szczęściarza. Staram się doceniać to, co mam, a mam piękne życie. Tak chcę je widzieć i tego życzę każdemu z Was.
Każdy sam decyduje o kolorach swojego życia, każdy ma paletę farb.
Serdecznie zapraszamy do udziału w cyklu wydarzeń Meetings Week Poland 2016, który potrwa
od 14 do 18 marca br. w EXPO XXI w Warszawie. Szczegółowy program i dodatkowe informacje
są dostępne na stronie: www.meetingsweek.pl.
Stowarzyszenie Branży Eventowej (SBE) – zrzesza agencje eventowe, podwykonawców eventów oraz lokalizacje. Działa na rzecz popularyzacji i profesjonalizacji polskiego rynku wydarzeń poprzez działania edukacyjne oraz pro-biznesowe zmierzające do budowania nowej jakości wsparcia dla polskiej branży eventowej. Jest inicjatorem oraz współtwórcą Studium Podyplomowego Event Management przy Wydziale Zarządzania UW. Dąży do wypracowania wspólnych dla całej branży standardów działania
z klientami i kontrahentami, do umacniania pozycji event marketingu wśród najbardziej docenianych narzędzi marketingowych
i biznesowych.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.