Jeszcze tańsze podróżowanie z PolskiBus.com? BLIK i jest! – Portal PR - 24PR
Jeszcze tańsze podróżowanie z PolskiBus.com? BLIK i jest!

22.02.2016 Kategoria: Podróże i turystyka, Transport. Autor: admin

PolskiBus.com wspólnie z systemem płatności mobilnych BLIK uruchamia nową, fantastyczną promocję! Już teraz zakup online biletów na podróże z PolskiBus.com oraz PolskiBusGold.com, zrealizowany w okresie od 22 lutego do 31 marca 2016 roku i opłacony BLIKiem, wiąże się z nagrodą w wysokości 20% zapłaconej kwoty, odbieranej po zrealizowaniu podróży. Minimalną kwotą transakcji upoważniającą

PolskiBus.com_BLIK_01 (00000003)
do wzięcia udziału w akcji jest 1 zł – promocja obowiązuje więc na wszystkie bilety już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Oferta łączy się również z innymi, aktualnie obowiązującymi promocjami PolskiBus.com. Co więcej, można z niej skorzystać dowolną ilość razy! Jak to działa?
Podczas rezerwacji podróży na stronie www.polskibus.com lub www.polskibusgold.com jako metodę płatności należy wybrać BLIK. Następnie należy uruchomić w telefonie aplikację mobilną swojego banku i wygenerować kod BLIK. Otrzymany kod wystarczy wpisać podczas dokonywania płatności i potwierdzić transakcję w telefonie. Nagroda pieniężna w wysokości 20% kwoty transakcji (jednak nie więcej, niż 15 zł dla jednej transakcji) zostaje przekazana na rachunek Pasażera w przeciągu 14 dni od daty zrealizowanej podróży. Warunkiem jest jednak zrealizowanie opłaconej podróży – w przypadku anulowania rezerwacji Pasażerowi nie przysługuje prawo do odebrania nagrody.
„Prezentujemy coś zupełnie nowego! PolskiBus.com nie tylko wprowadza nowy system płatności za bilety za pomocą BLIK, ale także oferuje wyjątkową promocję dla Pasażerów, którzy skorzystają z tej metody podczas zakupu biletów na podróże naszymi komfortowymi autokarami. Po prostu jeździsz i oszczędzasz! Już teraz zapraszamy do rezerwowania wymarzonych wyjazdów na naszych stronach internetowych i płatności za pomocą BLIKa, aby móc odebrać 20% kwoty, które można wykorzystać na przykład na kolejną podróż z PolskiBus.com!” – mówi Piotr Pogonowski, Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.
System płatności mobilnych BLIK jest dostępny dla Klientów Alior Bank, Millenium Bank, Banku Zachodniego WBK, ING, mBanku, Orange Finanse oraz PKO BP po zainstalowaniu najnowszej wersji aplikacji mobilnej. Pełny regulamin promocji „20% z BLIK na PolskiBus.com” dostępny jest na stronie www.ecard.pl/promocja oraz www.polskibus.com.

PolskiBus.com
PolskiBus.com to polski przewoźnik autokarowy. W jego korzystnej cenowo ofercie pasażerowie znajdą szybkie i komfortowe połączenia międzymiastowe w Polsce i Europie. Bilety można kupić już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Klienci powinni rezerwować bilety odpowiednio wcześniej, aby nabyć bilety w jak najkorzystniejszych cenach.
PolskiBus.com obsługuje aż 23 trasy docierając do 36 polskich miast: Białegostoku, Bydgoszczy, Częstochowy, Gdańska, Katowic, Kielc, Krakowa, Kalisza, Lublina, Łodzi, Opola, Ostrowca Świętokrzyskiego, Ostródy, Poznania, Radomia, Rzeszowa, Torunia, Warszawy, Wrocławia, Płocka, Włocławka, Białej Podlaskiej, Ostrowa Wielkopolskiego, Łomży, Ostrołęki, Tarnobrzega, Elbląga, Siedlec, Piotrkowa Trybunalskiego, Skarżyska-Kamiennej, Suwałk, Augustowa, Mławy, Sandomierza, Sieradza i Zakopanego.
Ponadto PolskiBus.com obsługuje 6 europejskich lokalizacji: Berlin, Lotnisko Berlin Schönefeld, Bratysławę, Budapeszt, Pragę oraz Wiedeń. Przewoźnik na polskim rynku jest obecny od czerwca 2011 r. Do tej pory przewiózł ponad 16 milionów pasażerów. W skład floty PolskiBus.com wchodzą wyłącznie nowoczesne, klimatyzowane autokary. Na pokładzie każdego pojazdu pasażerowie mają dostęp do bezpłatnego Internetu. Większość naszych autokarów jest wyposażona w odchylane skórzane fotele. Fotele te mogą być również rozsuwane na boki. PolskiBus.com nie pobiera żadnych ukrytych opłat za przewożony bagaż.
Więcej informacji znajduje się na stronie www.polskibus.com lub na www.facebook.com/polskibus.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.