Karta Kibica – przedsprzedaż biletów na mecze Reprezentacji i promocja! – Portal PR - 24PR
Karta Kibica – przedsprzedaż biletów na mecze Reprezentacji i promocja!

23.02.2016 Kategoria: Reklama. Autor: admin

Posiadacze Karty Kibica jako pierwsi mogą zakupić bilety na towarzyskie mecze Reprezentacji Polski w piłce nożnej z Serbią i Finlandią. Przedsprzedaż wejściówek na spotkania rozpocznie się odpowiednio 23 i 24 lutego br. Dla 400 fanów biało-czerwonych, którzy dopiero planują zamówić Kartę Kibica, Alior Bank przygotował specjalną promocję.

Karta Kibica_przód (00000003)

Reprezentacja Polski w piłce nożnej rozegra wkrótce dwa spotkania towarzyskie w ramach przygotowań do Mistrzostw Europy we Francji: 23 marca z Serbią w Poznaniu i 26 marca z Finlandią we Wrocławiu. Przedsprzedaż biletów zarezerwowana wyłącznie dla posiadaczy Karty Kibica rozpocznie się odpowiednio
23 i 24 lutego.

Dla fanów, którzy planują założenie Karty Kibica, by już teraz zapewnić sobie miejsce na trybunach, Alior Bank przygotował promocję „Karta Kibica na Mistrzostwa”. 400 osób, które jako pierwsze założą Kartę między 23 lutego a 23 marca, zasilą ją jednorazowo na kwotę min. 50 zł i wykonają transakcję na tę kwotę, otrzyma Nagrodę Kibica. Będzie to e-karta podarunkowa do sieci sklepów Empik o wartości 50 zł. Promocja potrwa do 23 marca lub do wyczerpania puli nagród.

Aby zamówić Kartę Kibica, wystarczy wypełnić wniosek dostępny na stronie: www.laczynaspilka.pl,
a następnie wnieść jednorazową opłatę w wysokości 25 zł. Kwota ta zostanie zwrócona w postaci rabatu przy zakupie pierwszego biletu na mecz Reprezentacji. Następnie należy poczekać na informację, że Karta jest gotowa i odebrać ją w jednej z placówek Alior Banku.

Karta Kibica to wspólny projekt Polskiego Związku Piłki Nożnej i Alior Banku przygotowany z myślą o najwierniejszych fanach Reprezentacji Polski. Jedną z korzyści związanych z posiadaniem Karty Kibica jest pierwszeństwo przy zakupie biletów na mecze biało-czerwonych.

Więcej informacji o Karcie Kibica i regulamin promocji są dostępne na stronie: https://www.aliorbank.pl/klienci-indywidualni/uslugi/karta-kibica.html.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.