Kolacja i przejazdy VIP za zdjęcie – Portal PR - 24PR
Kolacja i przejazdy VIP za zdjęcie

05.02.2016 Kategoria: Konkursy. Autor: admin

Zrób zdjęcie z ukochaną osobą i taksówką, a będziesz mógł spędzić romantyczny wieczór! Przejazdy VIP Class z Wawa Taxi oraz kolacja w luksusowym hotelu – takie nagrody czekają na autora najlepszej fotografii.

bmw_Wawa_taxi_1 (00000003)

Korporacja taksówkarska Wawa Taxi zorganizowała na swoim profilu Facebook zabawę dla fanów. Konkurs polega na zrobieniu zdjęcia z ukochanym/ukochaną i taksówką Wawa Taxi. Najbardziej kreatywna propozycja zostanie nagrodzona przejazdami Wawa VIP Class. Szofer zawiezie autora zdjęcia i wskazaną przez niego osobę na romantyczną kolację w Restauracji Szczere Pole w Brant Hotel. Z myślą o zwycięzcach szef kuchni przygotował specjalne menu dla zakochanych. Po zakończeniu kolacji Szofer Wawa Taxi odwiezie parę we wskazane miejsce.
„Zaproponowaliśmy naszym fanom konkurs dla zakochanych, ponieważ chcielibyśmy przedłużyć walentynkową atmosferę. Chcemy towarzyszyć im w ważnych dla nich chwilach i zapewniać najwyższą jakość wykonywanych usług” – mówi Agata Wieczorek, Dyrektor Strategiczny Wawa Taxi.

Konkurs trwa od 05.02.2016 r. do 19.02.2016 r. do godziny 24.00.

Jury wyłoni zwycięzcę 23.02.2016 r.

Więcej informacji na: https://www.facebook.com/Wawa-Taxi-148380695202758/?fref=ts

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.