Kuehne + Nagel będzie zarządzać dystrybucją Corning Life Sciences – Portal PR - 24PR
Kuehne + Nagel będzie zarządzać dystrybucją Corning Life Sciences

22.02.2016 Kategoria: FIRMA. Autor: admin

Corning Incorporated wybrał Kuehne + Nagel do zarządzania wymogami dystrybucji dla biznesu Corning Life Sciences na rynku Azji i Pacyfiku.

Zgodnie z umową, Kuehne + Nagel będzie obsługiwać logistykę dla klientów Corning z nowego centrum dystrybucji w Szanghaju, znajdującego się w strefie wolnego handlu w Yangshan. Usługi Kuehne + Nagel będą obejmować konsolidację międzykontynentalnych przesyłek frachtu morskiego z globalnych lokalizacji Corning Life Sciences, magazynowanie, kompletację dostaw i dystrybucję produktów na rynek Azji i Pacyfiku. Ustalanie działania na terenie strefy wolnego handlu w Szanghaju pozwoli na bardziej skuteczną i efektywną kosztowo obsługę.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni, że będziemy współpracować z Kuehne + Nagel przy organizowaniu nowego centrum dystrybucji, gdyż potwierdza to nasze zaangażowanie na rzecz klientów w Azji i przyszłości tutejszego rynku badań” – powiedział Doug Lohse, regionalny dyrektor generalny, Corning Life Sciences w Azji. „Ta inwestycja zwiększa zdolność do skutecznego wprowadzania produktów i najnowocześniejszych rozwiązań w regionie. Jako światowy lider rozwiązań dla badaczy w dziedzinie nauki, technologia Corning odgrywa kluczową rolę w umożliwianiu klientom dokonywania i dostarczania przełomowych odkryć.”

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z nawiązania tego partnerstwa wspierającego dalszy rozwoju Corning Life Sciences w Azji”
– powiedział Wong Siew Loong przewodniczący, Kuehne + Nagel w Północnej Azji. „W nowym centrum dystrybucyjnym w Yangshan, w Szanghaju, wykorzystywane jest nasze doświadczenie w dystrybucji rozwiązań łańcucha dostaw. Liczymy na budowanie długoterminowych relacji z Corning Life Sciences „.

O Kuehne + Nagel
Grupa Kuehne + Nagel zatrudnia ponad 64 000 pracowników w ponad 1000 lokalizacjach i w ponad 100 krajach, dzięki czemu jest jednym z wiodących przedsiębiorstw logistycznych na świecie. Swoją ugruntowaną pozycję na rynku zawdzięcza działalności związanej z frachtem morskim, lotniczym, logistyką kontraktową, a także działalności lądowej, przy czym wyraźnie skupia się na zapewnieniu zintegrowanych informatycznych rozwiązań logistycznych. Więcej informacji na stronie: www.kuehne-nagel.com

O Corning Incorporated

Corning (www.corning.com) jest jednym z wiodących na świecie innowatorów w inżynierii materiałowej. Przez ponad 160 lat, Corning zastosował swoją niezrównaną wiedzę o szkle, ceramice, specjalności i fizyce optycznej do opracowania produktów, które utworzyły nowe gałęzie przemysłu i zmieniły życie ludzi. O sukcesie firmy decydują stałe inwestycje w R&D, unikalne kombinacje materiałów i innowacji procesowej, a także ścisła współpraca z klientami w celu rozwiązania trudnych problemów technologicznych. Rynek firmy stale się rozwija. Dziś produkty Corning wyposażają różne branże, takie jak elektronikę użytkową, telekomunikacje, transport i nauki przyrodnicze. Obejmują one odporne na uszkodzenia wyświetlacze dla smartfonów i tabletów; precyzyjne szkło do zaawansowanych ekranów; światłowody, technologie bezprzewodowe i rozwiązania dla szybkich sieci komunikacyjnych; zaufane produkty, które przyspieszają wykrywanie narkotyków i ich produkcję; oraz produkty kontrolne emisji spalań dla pojazdów samochodów osobowych, ciężarowych i terenowych.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.