Lionel Richie w Polsce – Radio Złote Przeboje zaprasza na koncert – Portal PR - 24PR
Lionel Richie w Polsce – Radio Złote Przeboje zaprasza na koncert

19.02.2016 Kategoria: Imprezy. Autor: admin

21 lipca br. w hali ERGO ARENA na pograniczu Gdańska i Sopotu wystąpi Lionel Richie. Artysta, który sprzedał ponad 100 milionów egzemplarzy płyt na całym świecie, zaśpiewa największe hity ze swojego repertuaru, m.in.: „Hello” i „Say You Say Me”. Organizatorem koncertu jest agencja Prestige MJM we współpracy z Radiem Złote Przeboje.

RZP_LionelRichie (00000003)
Lionel Richie to popularny wokalista i kompozytor. Jego muzyczna kariera zaczęła się na początku lat 70., gdy występował jako frontman soulowo-funkowej grupy The Commodores. Dekadę później Richie rozpoczął karierę solową, która bardzo szybko wyniosła go na szczyty notowań międzynarodowych list przebojów. Do tej pory artysta wydał dziesięć albumów studyjnych, spośród których ostatni – „Tuskegee” ukazał się w 2012 roku. Od wielu lat uważany jest za jednego z autorów najlepiej sprzedających się płyt wszech czasów.
– Lionel Richie to artysta światowego formatu. Założę się, że każdy zna przynajmniej jedną jego piosenkę, która wywołuje uśmiech na twarzy i przywołuje miłe wspomnienie. To prawdziwa przyjemność móc zaprosić słuchaczy Radia Złote Przeboje na koncert takiego artysty – mówi Jarosław Barwiak, dyrektor programowy Radia Złote Przeboje.
– Lionel Richie to prawdziwa legenda muzyki R&B, soulu oraz popu, a nad wszystko prawdziwy mistrz tworzenia wspaniałej, koncertowej atmosfery. Występy tego artysty wyprzedają największe obiekty koncertowe na całym świecie, na zawsze pozostając w pamięci ich uczestników. Cieszymy się, że artysta tej klasy przyjął nasze zaproszenie do Polski i będzie miał szansę na nowo oczarować polską publiczność. – dodaje Janusz Stefański z agencji Prestige MJM.
Polska publiczność już w lipcu będzie miała wyjątkową okazję usłyszeć największe hity z repertuaru Lionela Richiego – np. piosenki: „Hello”, „Easy”, „Dancing On The Ceiling”, „Say You Say Me”, „Three Times a Lady” oraz „All Night Long”. Bieżąca trasa koncertowa artysty jest zwieńczeniem niezwykle pomyślnego roku – Lionel Richie wystąpił m.in. na scenie festiwalu w Glastonbury, a także na tegorocznym rozdaniu nagród Grammy, podczas którego odebrał nagrodę dla „Człowieka Roku MusiCares” za swój wyjątkowy dorobek artystyczny.
Lionel Richie wystąpi w gdańsko-sopockiej ERGO ARENIE 21 lipca 2016 roku. Wejściówki będzie można kupować poprzez stronę prestigemjm.com, eBilet.pl oraz w sieci salonów Empik na terenie całego kraju. Sprzedaż biletów ruszy w najbliższy poniedziałek, 22 lutego, o godzinie 10:00.
Więcej informacji – www.zloteprzeboje.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.