Logitech zdobywcą ośmiu nagród iF DESIGN AWARD – Portal PR - 24PR
Logitech zdobywcą ośmiu nagród iF DESIGN AWARD

27.02.2016 Kategoria: Konkursy. Autor: admin

Logitech poinformował, że 8 produktów firmy – o 5 więcej niż w poprzednim roku – zdobyło wyróżnienie iF DESIGN AWARD. Prestiżową, złotą nagrodę – iF Gold Award, otrzymał głośnik UE ROLL. To już szósta edycja iF DESIGN AWARD z rzędu, w której produkty Logitecha zostały docenione za innowacyjność oraz wyjątkowe wzornictwo.

iF-Design-Award-Winners
Tweetnij: Osiem produktów Logitech nagrodzonych iF DESIGN AWARD za wyjątkowe wzornictwo. Więcej: http://blog.logitech.com/?p=24555.
W tym roku wyróżnienie iF DESIGN AWARD zdobyły: kamera Logitech ConferenceCam Connect, produkty dla iPada Logi BLOK Family, kierownica Logitech G29 Driving Force, klawiatura Logitech Bluetooth Multi-Device K480 oraz myszki 2015 Logitech Play Collection i Logitech MX Master. Oprócz docenionego złotym wyróżnieniem głośnika UE ROLL, uhonorowano również dwa inne produkty z rodziny Ultimate Ears: UE BOOM2 oraz UE MEGABOOM.
„Tegoroczne wyróżnienia iF DESIGN AWARDS są dla nas wyjątkowo cenne, ponieważ zostaliśmy nagrodzeni niemal w każdej kategorii, w której mamy swoje produkty” – powiedziała Izabela Sulima, Regional Marketing Manager CEE. „Naszym celem jest tworzenie urządzeń o wyjątkowym wyglądzie i począwszy od myszek Logitech po głośniki UE, jest to kwestia, do której przykładamy szczególną wagę” – dodała Izabela Sulima.
Wyróżnienia iF DESIGN AWARD przyznawane są na podstawie takich kryteriów jak: stylistyka, wybór materiałów, jakość wykończenia i konstrukcji, poziom innowacyjności, funkcjonalność, ergonomia oraz uniwersalność na tle innych produktów. Nagrody iF DESIGN AWARD są jednymi z najbardziej cenionych na świecie w kategorii wzornictwa. Każdego roku do konkursu przyjmowanych jest ponad 5000 zgłoszeń z 70 krajów, z czego tylko 75 produktów ma szansę na zdobycie najwyższej nagrody – iF Gold Award.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.