Marcowe ELLE z przewodnikiem po trendach – Portal PR - 24PR
Marcowe ELLE z przewodnikiem po trendach

03.02.2016 Kategoria: media. Autor: admin

Dziś do sprzedaży trafił nowy, marcowy numer magazynu ELLE.
Gwiazdą okładki marcowego numeru jest Ola Rudnicka, jedna z najbar¬dziej rozchwytywanych polskich modelek, znana z wybiegów i kampa¬nii reklamowych światowych marek, takich jak Prada czy Louis Vuitton. Nam opowiada o swoich ulubionych miejscach w Warszawie i pozuje w gorących nowościach sezonu.

ELLE_2016_03_72dpi (00000003)
To będzie fascynujący czas w modzie, pełen rozmaitych inspiracji z wszystkich zakątków świata. ELLE proponuje największy w polskiej prasie przewodnik po trendach na wiosnę–lato 2016. Wybieramy najlepsze kolekcje, typujemy hity sezonu, analizujemy najbardziej istotne tendencje i wydarzenia tygodni mody. Na 77 stronach prezentu¬jemy najpiękniejsze kreacje, dodatki, fasony, kolory i wzory, które będą hitem sezonu. Pokazujemy, jak przełożyć tendencje z pokazów na życie codzienne. Sekcję mody uzupełniamy o trendy w makijażu i sposoby na to, jak czerpać inspiracje z wybiegów.
Kontynuujemy cykl artykułów o polskiej modzie. Sprawdzamy, czy łatwo jest w Polsce stworzyć i rozkręcić własną markę. Na przykładzie kilku firm, które w ciągu ostatnich lat odniosły sukces, piszemy o wszystkim, co warto wiedzieć, aby zaistnieć w branży.
ELLE spotyka wybitnych ludzi kultury. Rozmawiamy z Jackiem Ponie¬działkiem, świetnym aktorem, reżyserem i tłumaczem. Przed premierą najnowszej sztuki w swojej reżyserii opowiada o swoim trybie pracy, przyjaźniach i o tym, jak pojmuje patriotyzm.
Jak się żyje w związku z reżyserem? Opowiada nam o tym małżeństwo reżyserów Anna Kazejak i Leszek Dawid. Oboje mają na koncie własne sukcesy, osiągnięcia i doświadczenia, ale ostatnio po raz pierwszy postanowili zrealizować wspólny film.
Do części nakładu marcowego ELLE zostanie dodany głośny film Bartka Prokopowicza „Chemia”.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.