Marketing bez tajemnic! Nowy kierunek studiów podyplomowych w AFiB Vistula – Portal PR - 24PR
Marketing bez tajemnic! Nowy kierunek studiów podyplomowych w AFiB Vistula

05.02.2016 Kategoria: Nauka, Nauka i edukacja. Autor: admin

Jak precyzyjnie wyznaczyć cele marketingowe, właściwie zaplanować działania, zarządzać zespołem i zapewnić firmie sukces? Akademia Finansów i Biznesu Vistula uruchomiła rekrutację na nowy kierunek studiów podyplomowych „Marketing i zarządzanie”. Rekrutacja na ten oraz pozostałe kierunki studiów podyplomowych – ruszające od semestru letniego – zakończy się 20 lutego 2016 r.

Marketing i zarządzanie_AFiBV (00000003)

W ramach promocji kierunku ‘Marketing i zarządzanie’ AFiB Vistula zaprasza na bezpłatne warsztaty: Budowanie marki – Michał Zwierz, 10.02 godz. 18:30; Social media – Piotr Chmielewski, 17.02 godz. 18:30; Zarządzanie cenami – Tomasz Stec, 23.02 godz. 18:30; Tajniki skutecznego marketingu – Maciej Szurek 01.03 godz. 18:30. Zapisy na warsztaty na stronie www.warsztaty.marketingizarzadzanie.edu.pl

Program studiów podyplomowych ‘Marketing i zarządzanie’ został opracowany w taki sposób, aby przygotować absolwentów do pracy zarówno w środowisku międzynarodowych korporacji, aspirujących do globalnych standardów lokalnych przedsiębiorstw, jak i startupów. Konstrukcja kierunku, oparta na warsztatowym charakterze zajęć, jest silnie skoncentrowana na praktyce i współczesnych realiach funkcjonowania biznesu.

Zajęcia prowadzone są przez praktyków, pracujących w globalnych korporacjach oraz polskich liderach biznesu i agencjach reklamowych. Swoją wiedzą dzielą się m.in. Piotr Chmielewski – założyciel wiodącej na polskim rynku agencji social media ‘SocialMediaNow’, Maciej Kossowski – Commercial Leadership Manager w The Coca-Cola Company czy Marek Staniszewski – expert w zakresie strategii komunikacji, z ponad 17-letnim stażem, a także dr Roman Fulneczek, prof. nadzw. AFiB Vistula – specjalista rynku ubezpieczeń gospodarczych. Kierownikiem studiów jest Maciej Szurek – marketingowiec z 10-cio letnim doświadczeniem w globalnych korporacjach, przedsiębiorca i udziałowiec w spółkach Hashi-Tashi.com, Clotify.com, NLBC.pl.

Studia podyplomowe w AFiB Vistula – oparte na praktycznym zastosowaniu wiedzy oraz współpracy z biznesem – są odpowiedzą na bieżące potrzeby globalnego rynku pracy. Uczelnia prowadzi zimową rekrutację na kierunki: ‘HR Manager’, ‘Dyplomowany Broker Ubezpieczeniowy i Broker Reasekuracyjny’, ‘Wycena nieruchomości’, ‘Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce’ oraz ‘Dyplomowany specjalista w zakresie zarządzania ryzykiem (Solvency II, Bazylea III)’, a także ‘Specjalista ds. neurobiznesu’, ‘Negocjacje i mediacje w sprawach cywilnych i gospodarczych’ i ‘Agent ds. cybeprzestępczości’. Zapisy na wszystkie studia podyplomowe są prowadzone do 20 lutego 2016 roku. Zajęcia rozpoczną się z początkiem marca 2016 roku.

Dodatkowe informacje na temat kierunków studiów, rekrutacji oraz promocji znaleźć można na stronie: www.vistula.edu.pl, tel. 506 091 148 lub 22 457 23 60

W grudniu 2015 Akademia Finansów i Biznesu Vistula została przyjęta w poczet członków European Foundation for Management Development (EFMD) z siedzibą w Brukseli. Organizacja zrzesza ponad 850 instytucji oraz ponad 25 tysięcy ekspertów ze środowiska akademickiego, biznesu i administracji publicznej. EFMD uznawana jest na całym świecie jako organ akredytujący jakość w edukacji zarządzania, przyznając m.in. akredytacje EQUIS i EPAS.

Akademia Finansów i Biznesu Vistula jest renomowaną warszawską uczelnią, posiadającą wyróżnienia niezależnych instytucji, jak Perspektywy, Rzeczpospolita, Home&Market czy Business Center Club. W 2015 r. uplasowała się na 5. miejscu w rankingu uczelni niepublicznych wydawnictwa „Perspektywy”, uzyskała również wyróżnienie w kategorii „Najwyższa Jakość Studiów” w ramach Ogólnopolskiego Programu Certyfikacji Szkół Wyższych „Uczelnia Liderów”. Z Uczelnią związani są wybitni eksperci, m.in. dr Marek Kulczycki – b. prezes Deutsche Banku, prof. Krzysztof Rybiński – b. wiceprezes NBP, prof. Andrzej Olechowski – b. minister finansów i b. minister spraw zagranicznych czy prof. Longin Pastusiak – b. wiceprezydent Zgromadzenia Parlamentarnego NATO. AFiB Vistula oferuje studia I i II stopnia, studia inżynierskie, podyplomowe, EMBA, seminaria doktorskie. Od roku akademickiego 2014/2015 w AFiBV można zdobyć dyplom University of London / London School of Economics.
Więcej na: www.vistula.edu.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.