Modele Hyundaia nagrodzone w prestiżowych konkursach branżowych – Portal PR - 24PR
Modele Hyundaia nagrodzone w prestiżowych konkursach branżowych

19.02.2016 Kategoria: Konkursy, MOTO. Autor: admin

Hyundai Tucson – aktualnie najlepiej sprzedający się model Hyundaia w Polsce i Europie, zdobył pierwsze miejsce w prestiżowym plebiscycie Auto Lider 2015 w kategorii ‘Mały SUV i crossover’.

Hyundai Tucson (00000003)

Coroczny konkurs Auto Lider organizowany jest przez branżowe magazyny Motor i Auto Moto. Przez dwa miesiące czytelnicy, za pomocą sms-ów, oddają głosy na najlepsze według nich samochody w trzynastu kategoriach.

W tym roku, najlepszym samochodem w bardzo popularnym w Polsce segmencie C-SUV okazał się Hyundai Tucson, który stał się bestsellerem na wielu rynkach europejskich w krótkim czasie od wprowadzenia go do sprzedaży.

Produkowany w nowoczesnej fabryce w czeskich Nocovicach Tucson to odważnie zaprojektowany, wyróżniający się model i prawdziwy ambasador marki Hyundai w Europie.

Nad wyróżniającym wyglądem Tucsona pracowały trzy centra projektowe Hyundaia: w Korei, USA i Niemczech – pod nadzorem Petera Schreyera, szefa designu Hyundai Motor Group. Elementami zwracającymi uwagę są płynne przejścia, wyraziste linie i charakterystyczny dla marki sześciokątny grill, podkreślający mocny, sportowy wygląd samochodu.

Nowy Tucson został bogato wyposażony w elementy zwiększające komfort pasażerów oraz systemy bezpieczeństwa czynnego i biernego – m.in. system automatycznego hamowania działający w trzech trybach, system utrzymywania toru jazdy, system ostrzegania o ruchu poprzecznym przy jeździe tyłem.

Szeroka gama dostępnych w samochodzie silników obejmuje nowoczesne i ekonomiczne jednostki: 1.6 GDI 132KM i 177KM oraz Diesel 1.7 115KM i 141KM, 2.0 136KM i 2.0 185KM. Nowy, turbodoładowany silnik 1.6 T-GDI o mocy 177KM dostępny jest z siedmiobiegową dwusprzęgłową skrzynią (DCT) oraz sześciobiegową skrzynią manualną. Wszystkie silniki spełniają normę emisji CO2 Euro6.

W organizowanym co roku przez miesięcznik Twój Styl, plebiscycie Kobiecy Samochód Roku najwięcej głosów zebrał Hyundai i20.
Hyundai i20 (00000003)

Co roku, czytelniczki popularnego magazynu wybierają samochód, który w ich ocenie w najlepszy sposób wychodzi naprzeciw oczekiwaniom współczesnych kobiet.

Hyundai i20 został zaprojektowany i skonstruowany w Europie, a jego dostosowanie do potrzeb europejskich klientów w szczególności podkreślają trzy cechy: największa przestronność kabiny w klasie, zastosowanie najnowszych technologii i systemów podnoszących komfort oraz czysty, wyrafinowany design.

Najważniejsze cechy designu znajdują odbicie także w wyjątkowo przestronnej kabinie, którą zaprojektowano z myślą o wysokim komforcie kierowcy i pasażerów – została ona w znacznym stopniu wykończona miękkimi w dotyku materiałami, a także wstawkami w eleganckim lakierze fortepianowym i chromie.

Samochód wyposażono również w wiele technologii zapewniających komfort kojarzony zazwyczaj z samochodami z wyższych segmentów jak np. tylne czujniki parkowania, podgrzewana kierownica, automatyczny system odparowywania szyb czy asystent niezamierzonego zjazdu z pasa.

Modele Tucson oraz i20, podobnie jak większość modeli Hyundaia, objęte są 5-letnią gwarancją bez limitu kilometrów, w skład której wchodzi także 5 lat Assistance oraz 5 lat opieki technicznej.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.