#NAJLEPIEJ i nowa kampania Virgin Mobile – Portal PR - 24PR
#NAJLEPIEJ i nowa kampania Virgin Mobile

27.02.2016 Kategoria: Kampania. Autor: admin

24 lutego Virgin Mobile wprowadziło na rynek pakiet #NAJLEPIEJ, obejmujący nielimitowane rozmowy, SMS-y i 8 GB internetu za 39 złotych – dla wszystkich i na zawsze. Nowy produkt wspiera kampania reklamowa, w której główną bohaterką – już kolejny raz – będzie charyzmatyczna Gigababcia.

VirginMobile_Najlepiej_2

Popularne powiedzenia, znane z codziennego życia, to charakterystyczne elementy nowej kampanii Virgin Mobile Polska, dzięki czemu spot, kreacje internetowe i outdoor mocno podkreślają brak haczyków i przejrzystość oferty #NAJLEPIEJ. Całość jest wciąż utrzymana w formule rozpieszczania, z którą marka jest kojarzona od dłuższego czasu. Operator informuje, że zarówno nielimitowane rozmowy, SMS-y, jak i 8GB internetu przysługują wszystkim, bez ograniczenia czasowego i bez umowy, niezależnie od tego, czy są nowymi klientami, czy korzystają z jego usług od dawna. Dodatkowym atutem oferty, który ukazywany jest w kampanii, są ekstra gigabajty dla osób przenoszących numer do Virgin Mobile. Tacy klienci, przy tym samym pakiecie, otrzymują na zawsze, dziesięć zamiast ośmiu gigabajtów internetu.

Działania marketingowe obejmują spoty telewizyjne i radiowe w głównych oraz tematycznych stacjach, reklamę w internecie (od 26 lutego), a także OOH w głównych miastach w Polsce i kontekstowe kreacje w ramkach reklamowych w warszawskim metrze (od 1 marca). Za koncepcję kreatywną kampanii odpowiedzialna jest agencja Lubię to – linked by Isobar (Karol Ruciński, Katarzyna Jarzyna, Maciej Kozina i Joanna Biernacka) oraz iProspect (Beata Nowalska Karolina Gardzińska i Paulina Krzętowska). Po stronie Virgin Mobile – Agnieszka Flis, Monika Mierzejewska, Anna Krawiec oraz Piotr Suchodolski. Produkcją zajął się dom produkcyjny Papaya Films, a postprodukcją LocoMotive. Za zakup mediów po stronie Virgin Mobile odpowiadają Agnieszka Flis i Monika Mierzejewska, natomiast planowanie kampanii zlecono Mindshare (Anna Bieńkowska).

Dodatkowe gigabajty dla przenoszących numer i ekstra pakiety #FREEMIUM
Oprócz nowego pakietu #NAJLEPIEJ, Virgin Mobile wprowadziło także stałą promocję dla osób przenoszących numer i aktywujących jeden z dostępnych pakietów. Każdy nowy klient otrzyma dodatkowy transfer danych na zawsze i co miesiąc, w zależności od wybranej oferty. W przypadku pakietu #PEŁENLUZ za 19 złotych będzie to gratisowe 500 MB (czyli łącznie 2,5 GB), dodatkowy 1 GB (łącznie 5 GB) do oferty #BEZLIMITU za 29 złotych oraz aż 3 GB w prezencie do pakietu #DLAMNIESUPER za wciąż promocyjne 49 złotych, co daje łącznie 13 GB internetu na stałe. Z kolei osoby przenoszące numer, które zechcą skorzystać z nowego pakietu #NAJLEPIEJ, otrzymają 10 zamiast 8 gigabajtów.

Od 24 lutego w ofercie Virgin Mobile pojawi się również pięć nowych pakietów za #PÓŁDARMO, obowiązujących jako dodatki do flagowego #FREEMIUM:
 30 SMS-ów, 30 minut i 300 MB transferu danych za 6 złotych
 60 SMS-ów, 60 minut i 600 MB transferu danych za 10 złotych
 SMS-y i minuty bez limitu do wszystkich sieci za 25 złotych
 Nielimitowane rozmowy i 3 GB transferu danych za 25 złotych
 Nielimitowane SMS-y i 3 GB transferu danych za 15 złotych

Sam pakiet #FREEMIUM w podstawowej wersji obejmuje 300 MB transferu danych z maksymalną prędkością 4G LTE, 30 minut rozmów oraz 30 SMS-ów do wszystkich sieci – bez żadnych opłat i bez umowy. Jest ważny przez 30 dni i odnawia się automatycznie, co miesiąc.

***

Virgin Mobile Polska to największy i najbardziej popularny wirtualny operator telefonii komórkowej w Polsce. Korzystne propozycje tj. flagowy pakiet #BEZLIMITU za 29 zł, czy innowacyjne #FREEMIUM, na dobre wpisały się w świadomość setek tysięcy osób, które oczekują od marek bezkonkurencyjnych ofert, idących w parze z brakiem zobowiązań w postaci umowy. Virgin Mobile oferuje pakiety na kartę nie tylko dla tych młodych rocznikowo, ale i młodych duchem. Ponadto rozpieszcza swoich klientów poprzez oferowanie tego,
co najlepsze i niedostępne u innych.

Więcej informacji na: virginmobile.pl.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.