Najnowsze wydanie specjalne magazynu „Moje Gotowanie” – Zupy mają moc! na rynku już od 29 lutego – Portal PR - 24PR
Najnowsze wydanie specjalne magazynu „Moje Gotowanie” – Zupy mają moc! na rynku już od 29 lutego

26.02.2016 Kategoria: media. Autor: admin

Dla bardzo wielu osób bez zupy nie ma obiadu, są też tacy, dla których właśnie zupa to obiad, a bardzo często jedyny gorący posiłek w ciągu dnia.

Tylko co zrobić, żeby nie jeść ciągle pomidorówki na zmianę z pieczarkową? Zupę łatwo jest ugotować, trudniej znaleźć na nią pomysł – dlatego w naszym wydaniu specjalnym zebraliśmy aż 56 przepisów na nasze ulubione zupy: zarówno te klasyczne, polskie, znane z dzieciństwa, jak rosół, krupnik, ogórkowa, flaczki, marchwianka, jak i te trochę światowe, m.in. orientalne rosołki, włoskie jarzynówki z pesto, węgierskie gulasze czy amerykańskie chowdery. Każdy znajdzie tu przepis, który przypadnie mu do gustu i pozwoli cieszyć się prostym, pysznym i domowym posiłkiem. Zupy dają moc!

Wydanie specjalne magazynu „Moje Gotowanie“ – Zupy mają moc! wspiera ogólnopolska kampania promocyjna w internecie, działania na stronie www.mojegotowanie.pl, www.kobieta.pl, w mediach społecznościowych Facebook, Instagram w punktach sprzedaży detalicznej HDS, a także akcje mailingowe oraz promocja w tytułach wydawanych przez Burda International.
Magazyn ukaże się w nakładzie 22 tys. egzemplarzy i w cenie okładkowej 9,90 zł.
Objętość wydania – 100 stron.

Kampanię promocyjną opracował zespół marketingu Burda Publishing Polska.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.