Namioty Lubawy S.A. po raz kolejny trafią do 4RBLog we Wrocławiu – Portal PR - 24PR
Namioty Lubawy S.A. po raz kolejny trafią do 4RBLog we Wrocławiu

23.02.2016 Kategoria: Przetargi. Autor: admin

W wyniku wygranego przetargu, Lubawa S.A. – wiodący producent wyposażenia dla służb mundurowych – zawarła umowę na dostawę namiotów o wartości do 21,5 mln PLN.

Przedmiotem umowy jest 660 sztuk namiotów NS-97 oraz 120 sztuk namiotów N-6/97, które dostarczone zostaną do 4 Regionalnej Bazy Logistycznej we Wrocławiu. Przedstawione wielkości składają się na część gwarantowaną umowy, opiewającą na 15,1 mln PLN brutto. Ponadto kontrakt zastrzega opcjonalne zwiększenie przedmiotu umowy o dodatkowe 300 sztuk namiotów N-6/97 o wartości 6,4 mln PLN brutto, na które kupujący może złożyć zamówienie w ciągu miesiąca od dnia zawarcia umowy.

– Namioty będące przedmiotem umowy są jednymi z najbardziej popularnych wyrobów Lubawy S.A., a 4 Regionalna Baza Logistyczna jest ich stałym odbiorcą, z którym podobną umowę zawarliśmy m. in. w październiku ubiegłego roku. Powtarzające się zamówienia świadczą o dużym zadowoleniu z naszych produktów, pozwalają również z optymizmem patrzeć na przyszłą współpracę – komentuje Marcin Kubica, Prezes Zarządu Lubawa S.A.

Umowa zostanie zrealizowana do 31 maja 2016 r.

Źródło: Lubawa Group

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.