New Balance w Gdańskim Madisonie – Portal PR - 24PR
New Balance w Gdańskim Madisonie

26.02.2016 Kategoria: FIRMA. Autor: admin

Galeria Handlowa Madison poszerzyła swoją ofertę sportową o doskonale znaną i cenioną na polskim rynku markę New Balance. Oficjalne otwarcie nowego salonu w GH Madison odbyło się w niedzielę, 21.02.2016. Salon o powierzchni 52 m2 mieści się na I piętrze Galerii. Jest to drugi salon tej marki zlokalizowany na terenie Gdańska.

DSCN5550-as-Smart-Object-1 (003)

New Balance jest jedną z najstarszych amerykańskich marek sportowych na świecie, specjalizującą się przede wszystkim w obuwiu do biegania. Jej historia sięga 1906 roku i od początku swojej działalności celem nadrzędnym, a zarazem wyzwaniem, było produkowanie obuwia idealnie dopasowanego do stopy. Obuwie New Balance wyróżnia się z pośród innych charakterystycznym designem wzorowanym na obuwiu sportowym z lata 80-tych. To jednak nie jedyny wyróżnik marki. Buty New Balance oferują doskonały design, wysoką jakość i przede wszystkim komfort zaś swoje flagowe modele obuwia marka produkuje niezmiennie na terenie USA.
W bogatej ofercie marki znajdują się zarówno nowoczesne, wyposażone w najnowsze technologie buty biegowe jak i lifestyle’ow. Szczególnie te ostatnie cieszą się niesłabnącym powodzeniem wśród miłośników luźnego wygodnego miejskiego stylu.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.