Noc Oscarów w Radiu RDC! – Portal PR - 24PR
Noc Oscarów w Radiu RDC!

24.02.2016 Kategoria: Imprezy. Autor: admin

W nocy z 28 na 29 lutego (z niedzieli na poniedziałek) w Teatrze Dolby w Hollywood odbędzie się rozdanie najważniejszych nagród filmowych – Oscar’ów. Radio RDC przygotowało propozycję dla Słuchaczy, którzy nie będą mogli zasiąść przed telewizorami. Na Noc Oscarów w Radiu RDC od godz. 3:00 do 7:00 zaprasza Dagmara Kowalska.

Noc_Oscarow_RDC (003)
Gośćmi Dagmary Kowalskiej w studiu RDC będą dziennikarze i krytycy filmowi: Magdalena Felis, Jacek Sobczyński, Piotr Szygalski i Artur Zaborski. Śledząc wydarzenia w Hollywood, przekażą Słuchaczom swoje bieżące wrażenia i komentarze. Relacji z 88. ceremonii wręczenia nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej na antenie RDC towarzyszyć będzie najlepsza muzyka filmowa.
Dla Słuchaczy przewidziane filmowe nagrody.
Więcej informacji pod adresem: http://www.rdc.pl/artykul/noc-oscarow-w-radiu-rdc.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.