Nowa Country Head w NEINVER Polska – Portal PR - 24PR
Nowa Country Head w NEINVER Polska

22.02.2016 Kategoria: Kariera. Autor: admin

Bożena Gierszewska – Mroziewicz objęła stanowisko Country Head NEINVER w Polsce. Do jej zadań należeć będzie zarządzanie bieżącymi działaniami polskiego oddziału firmy.

Bozena Gierszewska - Mroziewicz_ Neinver_foto (00000003)
Bożena Gierszewska – Mroziewicz jako Country Head będzie odpowiadać za realizację strategii NEINVER, współpracę z inwestorami, zarządzanie projektami z portfolio firmy w Polsce oraz pracę oddziału.
Z NEINVER jest związana od 10 lat. Jako International Asset Management Director odpowiada za zarządzanie centrami handlowymi w całej Europie. Wcześniej zajmowała stanowiska Asset Management Director w Polsce, nadzorując pracę sieci centrów outlet FACTORY i Galerii Malta oraz dyrektora centrum FACTORY Ursus – pierwszego centrum wyprzedażowego w kraju.
W swojej karierze zawodowej, pracowała między innymi w IKEA Polska, Inter IKEA Center Polska oraz IICP S.A.
Bożena Gierszewska będzie łączyć funkcję Country Head NEINVER Polska
z zarządzaniem europejskim portfolio NEINVER jako International Asset Management Director.
Nowa Country Head Neinver Polska jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego oraz licencjonowanym zarządcą nieruchomości.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.