Orzeźwiająca moc tańca, czyli Oranżada Hellena w show You Can Dance – Po prostu tańcz! – Portal PR - 24PR
Orzeźwiająca moc tańca, czyli Oranżada Hellena w show You Can Dance – Po prostu tańcz!

11.02.2016 Kategoria: sponsoring. Autor: admin

Już 17. lutego na antenie stacji TVN ponownie zagości You Can Dance – Po prostu tańcz! Przed nami IX edycja tego najbardziej tanecznego show w historii telewizji. Po raz kolejny w roli sponsora pojawi się w nim Oranżada Hellena.
Wiosenne wibracje!

oranzada_hellena (00000003)
Królowa musujących bąbelków – czerwona Oranżada Hellena w puszce, towarzyszy uczestnikom podczas wszystkich etapów programu. Orzeźwia ich w trakcie precastingów, castingów, treningów, szkoleń, na backstage’u i w trakcie tanecznych popisów emitowanych w telewizji na żywo. Kultowa Oranżada Hellena w trendy puszce już po raz drugi wspiera tancerzy show You Can Dance – Po Prostu Tańcz. Dla wszystkich uczestników to nie tylko dawka musującego orzeźwienia, ale też chwila beztroskiego relaksu po tanecznym wysiłku. Oranżada Hellena wprowadza imprezowy klimat, dlatego idealnie pasuje do programu, w którym liczą się taniec, emocje, pozytywna rywalizacja i energetyczne wibracje na parkiecie.
Nowa edycja – nowe twarze
Mowa tu nie tylko o talentach, które będą pojawiać się podczas kolejnych odcinków. Tegoroczna edycja zaskoczy wszystkich wiernych fanów energetycznego show. Największe zmiany zaszły w loży jurorskiej. Taneczną rywalizację oceniać będzie jury w składzie: Augustin Egurolla, Michał Piróg oraz finaliści poprzednich edycji – Ida Nowakowska – Herndon oraz Maciej „Gleba” Florek. To właśnie oni, jak nikt inny, rozumieją ogromne emocje towarzyszące młodym tancerzom. Program po raz kolejny poprowadzi prawdziwy wulkan energii – Patricia Kazadi.
Emocji na parkiecie z pewnością nie zabraknie, bo jest o co walczyć! Zwycięzca show wygra kurs w prestiżowej szkole tańca o wartości 100 tysięcy złotych, który może stać się przepustką do międzynarodowej kariery tanecznej.
Pierwszy odcinek IX edycji You Can Dance już w środę – 17 lutego o godzinie 21:30 na antenie TVN.
Za kampanię reklamową odpowiadają dom mediowy Universal McCann oraz agencja reklamowa GonnaBe. Za zakup mediów odpowiada Mediabrands Studios – specjalistyczna komórka w IPG Mediabrands.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.