PEKAES świadczy usługi logistyczne dla Trouw Nutrition – Portal PR - 24PR
PEKAES świadczy usługi logistyczne dla Trouw Nutrition

03.02.2016 Kategoria: FIRMA. Autor: admin

PEKAES SA nawiązała współpracę z firmą Trouw Nutrition – światowym liderem w produkcji suplementów i dodatków paszowych dla zwierząt gospodarskich. Wiodący polski operator logistyczny odpowiedzialny jest za obsługę krajowych dostaw drobnicowych oraz części międzynarodowego transportu całopojazdowego.

Ze względu na specyfikę wytwarzanych produktów Trouw Nutrition poszukiwała partnera, który będzie mógł sprostać wielu wyzwaniom. Kluczowym było szybkie dostarczanie wysyłanych towarów do docelowych odbiorców. PEKAES SA zaproponował rozwiązanie, dzięki któremu Trouw Nutrition korzysta z gwarancji realizacji wysyłki jeszcze w dniu jej zgłoszenia i dostarczenia przesyłek w dniu następnym. Rozległa sieć dystrybucyjna operatora umożliwia zapewnienie Klientowi terminowości zgodnej z jego oczekiwaniami.
– Współpraca z Trouw Nutrition oparta jest na jakości dostaw PEKAES SA oferowanych przez naszą sieć i dostawy bezpośrednie. Cieszę się, że świadczone przez nas usługi stały się częścią wspólnego rozwoju i zadowolenia Klienta – wyjaśnia Piotr Kowalik, dyrektor ds. sprzedaży usług TSL w PEKAES SA.
PEKAES jest operatorem logistycznym posiadającym doświadczenie we współpracy z przedsiębiorstwami stosującymi systemy HACCP. W ten sposób jest w stanie sprostać największym wyzwaniom logistycznym i zagwarantować najwyższą jakość realizacji usług w zgodzie z wymogami dotyczącymi magazynowania i transportu żywności.
W ramach nawiązanej współpracy PEKAES SA zapewnia zintegrowaną informację dla Klienta, opiekę handlowo-operacyjną, rozwiązania informatyczne oraz najwyższą jakość dostaw.

***

Trouw Nutrition to światowy lider w produkcji premiksów witaminowo-mineralnych, innowacyjnych dodatków paszowych, a także w doradztwie żywieniowym świadczonym dla przemysłu paszowego i hodowców zwierząt gospodarskich.
Od 1931 roku produkty Trouw Nutrition znajdują wysokie uznanie wśród klientów. Nowoczesna technika oraz dopracowane w szczegółach metody produkcyjne gwarantują wysoką jakość jej produktów.
Trouw Nutrition wchodzi w skład Nutreco, międzynarodowej grupy firm specjalizujących się w produkcji premiksów i specjalistycznych dodatków paszowych dla wszystkich grup zwierząt gospodarskich oraz pasz dla ryb. Dzięki przynależności do Nutreco, firma ma zapewniony dostęp do nowoczesnych centrów badawczych, wiedzy i doświadczenia siostrzanych firm na całym świecie.
Trouw Nutrition Polska posiada jedną z najnowocześniejszych fabryk w kraju, z zautomatyzowanym system kontroli procesu produkcji i system kodów kreskowych. Jako pierwsza firma tej branży uzyskała certyfikat ISO 9001 oraz certyfikat GMP. Więcej danych dostępnych jest na stronie: www.trouwnutrition.pl.
PEKAES – czołowa polska grupa logistyczna z największą spółką sektora TSL notowaną od 2004 roku na Giełdzie Papierów Wartościowych PEKAES SA. PEKAES zapewnia kompleksową obsługę Klientów w ramach całego łańcucha dostaw. Spółka oferuje pełen pakiet usług logistyki magazynowej, dystrybucję drobnicową krajową i międzynarodową oraz spedycję: całopojazdową krajową, międzynarodową, morską i lotniczą, jak również logistykę towarów masowych i usługi intermodalne.
PEKAES dysponuje jedną z najefektywniejszych sieci krajowych terminali dystrybucyjnych, siecią kolejowych terminali przeładunkowych w Polsce oraz siecią kilkunastu partnerów zagranicznych we wszystkich kluczowych krajach Europy. W 18 polskich oddziałach, 3 terminalach kolejowych, 2 agencjach kontenerowych oraz 5 magazynach logistycznych firma zatrudnia blisko 1000 pracowników.
PEKAES aktywnie angażuje się w działania wspierając biznes odpowiedzialny społecznie, co zostało docenione przyznaniem prestiżowego tytułu Lidera Społecznej Odpowiedzialności Dobra Firma 2011 nadawanym przez Forum Biznesu i Instytut Filozofii i Socjologii PAN. Od grudnia 2011 roku PEKAES uczestniczy w kierowanym przez ONZ ogólnoświatowym programie UB Global Compact.
Spółka inwestuje w najnowsze rozwiązania IT i stale udoskonala operacje logistyczne, dzięki czemu zapewnia najwyższą jakość świadczonych usług.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.