Płyta z testami na prawo jazdy z „Gazetą Wyborczą” – Portal PR - 24PR
Płyta z testami na prawo jazdy z „Gazetą Wyborczą”

12.02.2016 Kategoria: media. Autor: admin

Już we wtorek, 16 lutego br. razem z „Gazetą Wyborczą” będzie można kupić płytę DVD zawierającą program „e-kierowca” z oficjalnymi testami egzaminacyjnymi na prawo jazdy.

W aplikacji znajdować się będzie 800 pytań egzaminacyjnych, w tym pytania obowiązujące na egzaminie państwowym. Na płycie będą testy na kategorie prawa jazdy A, B, C, D i T.
Płyta będzie również zawierać m.in.: zasady zapisywania się na egzamin, porady, jak dobrze wybrać szkołę jazdy oraz ABC pierwszej pomocy.

Aby uzyskać dostęp do oficjalnych testów egzaminacyjnych na prawo jazdy, należy połączyć się z internetem i zarejestrować aplikację, wpisując unikalny klucz licencyjny dostępny w formie kodu na płycie DVD.

Partnerem płyty jest firma e-kierowca sp. z o.o. sp.k.

Cena „Gazety Wyborczej” z płytą DVD to 10,99 zł.

Wydanie „Gazety Wyborczej” z płytą DVD z testami na prawo jazdy jest promowane w stacjach telewizyjnych (TVP1, TVN, Polsat oraz stacje tematyczne), w dzienniku „Metrocafe.pl” oraz poprzez autopromocję. Kreację kampanii przygotowała agencja Bardzo, za zakup mediów odpowiadał Starlink.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.