Portal ESKA INFO rozszerzony o kolejne miasta – Portal PR - 24PR
Portal ESKA INFO rozszerzony o kolejne miasta

22.02.2016 Kategoria: FIRMA. Autor: admin

Portal z newsami lokalnymi ESKA INFO (eskaINFO.pl) został rozszerzony o dwa kolejne miasta – Rzeszów i Szczecin. Portal działa od lipca 2015 roku i do tej pory zawierał informacje z Warszawy, Krakowa, Poznania, Wrocławia, Trójmiasta, Łodzi, Lublina i Aglomeracji Śląskiej.

Portal ESKA INFO publikuje materiały przygotowywane przez reporterów radiowych i dziennikarzy internetowych Radia ESKA. Uzupełnia je przegląd wiadomości z innych serwisów, ciekawostki dotyczące poszczególnych miast, a także aktualizowane na bieżąco informacje o pogodzie i sytuacji na drogach. ESKA INFO udostępnia także w formie podcastów lokalne serwisy radiowe z poszczególnych miast.
Atutem serwisu jest innowacyjny system agregacji treści z innych mediów, głównie lokalnych, które dotychczas nie miały szansy przebić się z przekazem poza dzielnicę czy miasto. Jednym z ważniejszych elementów tej innowacyjności jest uwzględnianie popularności tych treści w mediach społecznościowych, a w szczególności wśród fanów Radia ESKA na Facebooku. System został przygotowany przez firmę BrandON Media, specjalizującą się w tworzeniu dedykowanych rozwiązań opartych na monitoringu mediów społecznościowych.
ESKA INFO to także platforma do szerokiej współpracy z miejskimi blogerami, przewodnikami, miłośnikami fotografii i historii.
Portal dostępny jest zarówno w wersji desktopowej, jak i mobilnej.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.