Profundo PR dla DLH Poland – Portal PR - 24PR
Profundo PR dla DLH Poland

12.02.2016 Kategoria: INFOPR. Autor: admin

Agencja Profundo PR rozpoczęła współpracę PR z DLH Poland. DLH od ponad 25 lat jest wiodącym dystrybutorem desek tarasowych, kantówki, drewnianych podłóg, drzwi, elewacji, blatów oraz fornirów.

Do obowiązków agencji należy między innymi: prowadzenie relacji z mediami, marketing internetowy, zarządzanie biurem prasowym firmy, doradztwo w zakresie tworzenia i wdrażania strategii komunikacji i nadzór nad wdrażaniem projektów wizerunkowych. Współpraca obejmuje również rozwój komunikacji na Facebooku, pozyskiwanie fanów oraz moderację dyskusji i raportowanie. Za realizację aktywności PR ze strony Agencji odpowiada trzyosobowy zespół projektowy: Anna Krawczyk, Katarzyna Stanik i Michał Płatek.
Umowę podpisano na rok z możliwością jej przedłużenia.

www.dlh.pl

O firmie:
DLH Poland Sp. z o.o. to krajowy lider obrotu drewnem egzotycznym o zasięgu międzynarodowym. Firma jest jednym z największych dystrybutorów deski tarasowej i kantówki okiennej, a także drewnianych podłóg, drzwi, elewacji, blatów oraz fornirów. W ofercie DLH Poland Sp. z o.o. znajdują się także meble ogrodowe, grille Weber oraz płyty mineralno-akrylowe Acren®. Najwyższej jakości surowce, własna sieć sprzedaży, bogate zapasy magazynowe, a także pełen pasji zespół kompetentnych handlowców sprawiają, że produkty dostarczane przez DLH Poland Sp. z o.o. spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów i są rozpoznawalne wśród największych potentatów rynkowych.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.