REKORDOWA SPRZEDAŻ BILETÓW NA LATO 2016 Z WARSZAWY MODLIN – Portal PR - 24PR
REKORDOWA SPRZEDAŻ BILETÓW NA LATO 2016 Z WARSZAWY MODLIN

02.02.2016 Kategoria: Podróże i turystyka, Transport, turystyka. Autor: admin

Ryanair, linia lotnicza Nr 1 w Polsce, dziś (2 lutego) poinformowała o rekordowej sprzedaży biletów na lato 2016. W rozkładzie letnim znalazły się również 4 nowe trasy z Warszawy Modlin do Koloni, Göteborga, Malagi oraz na Korfu. Ryanair obsłuży w tym roku na warszawskim lotnisku 3 miliony pasazerów i przyczyni się do utworzenia 2250 miejsc pracy*.

Siatka połączeń Ryanaira na lato 2016:

• 4 nowe trasy: Kolonia (1 dziennie), Göteborg (2 tygodniowo), Malaga (2 tygodniowo), Korfu (1 tygodniowo)
• 35 tras łącznie
• Zwiększona częstotliwość na 3 trasach: Dublin (1 dziennie), Londyn (4 dziennie), Manchester (3 tygodniowo)
• 3 mln klientów
• 2250* miejsc pracy

Dziś w godzinach przedpołudniowych Ryanair zapowiedział we Wrocławiu otwarcie swojego Laboratorium Podróży Travel Labs Polska. Travel Labs Polska zlokalizowane jest w centrum Wroclawia i rozpocznie działalność już w maju 2016 r. Ryanair stworzy 120 miejsc pracy umacniając tym samym swoje więzi z Polską.

W Warszawie Juliusz Komorek, Członek Zarządu Ryanaira ds. Regulacyjnych i Prawnych powiedział:

“Ryanair z przyjemnością informuje o rekordowej sprzedaży biletów na lato 2016. W naszym rozkładzie lotów z Warszawy Modlin znalazło się 35 kierunków, w tym 4 nowe do Kolonii, Göteborga, Malagi oraz na Korfu. W tym roku obsłużymy na lotnisku Warszawa Modlin 3 miliony klientów i przyczynimy się do utworzenia 2250 miejsc pracy.

Jako największa linia lotnicza w Polsce już nie możemy się doczekać dalszego rozwoju ruchu, siatki połączeń oraz przybywania miejsc pracy na lotnisku w Modlinie. Łączymy Warszawę z najważniejszymi centrami biznesowymi w Europie, rozszerzając jednocześnie największą sieć połączeń. Ryanair stanowi idealny wybór zarówno dla klientów biznesowych, jak i turystów.

Aby uczcić nasze rekordowe wyniki wprowadziliśmy do sprzedaży 100.000 biletów na całą siatkę połączeń w cenie od 9 zł na loty krajowe oraz od 39 zł na loty międzynarodowe. Bilety w tych niewiarygodnie niskich cenach dostępne są na www.ryanair.com tylko do piątku 5 lutego 2016 r. Aby nie przegapić okazji najlepiej wejść na naszą stronę internetową już dziś.”

*badania ACI mówią o 750 niebezpośrednich miejscach pracy na międzynarodowych lotniskach powyżej 1 mln pasażerów.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.