Sieć Goldbach Audience została przekształcona w Ströer Digital Media – Portal PR - 24PR
Sieć Goldbach Audience została przekształcona w Ströer Digital Media

02.02.2016 Kategoria: FIRMA. Autor: admin

Ströer, lider reklamy zewnętrznej, stał się właścicielem sieci Goldbach Audience Poland. Zarząd Grupy Ströer w Polsce zadecydował o przekształceniu sieci Goldbach Audience w Ströer Digital Media. Do zarządu dołączyli Andrzej Magdziak, Ewa Wiejas-Lipecka i Artur Muszkiet, który będzie odpowiedzialny za działalność operacyjną spółki jako Managing Director. Ze spółką rozstaje się Wojciech Kałużny.

Zakup sieci wpisuje się w nowy model biznesowy Grupy Ströer, który bazuje na oferowaniu rozwiązań z zakresu On-line OOH. Realizacja strategii rozwijania kompetencji z dziedziny Digital umożliwia dostarczenie klientom profesjonalnych, kompleksowych usług reklamowych.
Na rynku niemieckim, pozycję Grupy Ströer zbudowały znaczące akwizycje, w tym T-online.de – jednego z najpopularniejszych niemieckich serwisów informacyjnych. Grupa systematycznie odnotowuje wzrost przychodów z działalności reklamowej on-line – przewidywany udział Digitalu w przychodach grupy w 2016 roku stanowi 50%.
„Odpowiadając na potrzeby rynku oraz podążając za światowymi trendami, rozwijamy swoje kompetencje w sektorze Digital. W dobie dynamicznych przemian na rynku reklamowym, pragniemy dostarczać wysokiej jakości rozwiązania reklamowe umożliwiające prowadzenie skutecznych, zintegrowanych oraz innowacyjnych działań promocyjnych” – ocenia powołanie Ströer Digital Media Andrzej Magdziak, CEO Grupy Ströer w Polsce.
W styczniu zakończyła się kadencja Wojciecha Kałużnego jako Członka Zarządu Goldbach Audience. Kałużny związany był z firmą od dziewięciu lat.
„Jestem dumny z mojego Zespołu oraz z tego, że razem udało nam się przez wiele lat utrzymać pozycję najlepszego domu sprzedaży Digital w Polsce. Rozstaję się z firmą w przyjaznej atmosferze, pozostawiając spółkę w dobrej kondycji. Wierzę, że doświadczenie nowego zarządu umożliwi dynamiczny rozwój Ströer Digital Media. Mimo mojej decyzji, w najbliższym czasie planuję wspierać działania spółki.” Wojciech Kałużny nie zdradził swoich planów zawodowych.
Ströer Digital Media to wiodący dom sprzedaży mediów interaktywnych, świadczący usługi w obszarze reklamy display, wideo i mobile. W portfolio sieci znajduje się 790 witryn. Sieć dociera do ponad 20 milionów unikalnych użytkowników czyli 80% internautów w Polsce.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.