SmartLove – walentynkowa zabawa z nagrodami – Portal PR - 24PR
SmartLove – walentynkowa zabawa z nagrodami

11.02.2016 Kategoria: Konkursy. Autor: admin

Portal technologiczny benchmark.pl wraz z serwisem aukcyjnym Allegro, przygotowali zabawę walentynkową. Dzięki krótkiemu testowi online użytkownicy mogą sprawdzić jakim typem „osobowości technologicznej” są ich partnerzy. Pomoże to w doborze idealnego prezentu na Walentynki. Każdy uczestnik zabawy może wydrukować pamiątkowy dyplom, a jeśli dopisze mu szczęście ma szanse wygrać nagrody dla swojej połówki.

Aby wziąć udział w zabawie, wystarczy zalogować się na dedykowanej stronie Benchmark.pl/quiz/smartlove i odpowiedzieć na kilka pytań, dotyczących partnera. Na ich podstawie dowiemy się, jakim typem osobowości jest bliska nam osoba. Organizatorzy akcji podpowiadają także, co można podarować swojej Walentynce.
Każdy, kto weźmie udział w zabawie i odpowie na jedno dodatkowe pytanie konkursowe, może wygrać sponsorowane przez Allegro atrakcyjne nagrody. Do wygrania m.in. Sony SmartWatch czy laptop Lenovo MIIX.

***

benchmark.pl to serwis o tematyce komputerowej i nowych technologiach. Powstał w czerwcu 1997 roku, tworząc najobszerniejszy zbiór benchmarków w polskiej sieci. Przez kolejne lata do redakcji serwisu dołączali kolejni testerzy-fascynaci, rozwijając nowe działy i zdobywając coraz większe grono czytelników. Dziś benchmark.pl oferuje najciekawsze wieści z branży IT z niemal każdej dziedziny, testy i recenzje sprzętu, porównania, rankingi wydajności, przewodniki dla kupujących, plebiscyty na najlepsze produkty oraz platformę do rozwiązywania problemów.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.