Sto Budowlaną Firmą Roku według Buildera – Portal PR - 24PR
Sto Budowlaną Firmą Roku według Buildera

29.02.2016 Kategoria: Konkursy. Autor: admin

18. lutego podczas Gali Builder Awards firma Sto sp. z o.o. została wyróżniona tytułem Budowlana Firma Roku. Organizator docenił dobre wyniki firmy, innowacyjność proponowanych rozwiązań oraz rzetelność i stabilność prowadzonej działalności.

fot. Sto_Budowlana Firma Roku 2015 (003)
Tegoroczna gala Builder Awards stanowiła 13. edycję prestiżowej imprezy, na którą licznie przybyły osobistości z branży budowlanej. Nie zabrakło tam prezesów firm, menadżerów, producentów
i deweloperów, ale również członków organizacji środowiskowych oraz czołowych stowarzyszeń. Na oficjalne zaproszenie organizatora, miesięcznika „Builder” przybył też Podsekretarz Stanu
w Ministerstwie Infrastruktury i Budownictwa Tomasz Żuchowski. Na uroczystości nie zabrakło również Prezesa Sto sp. z o.o. Jacka Woźniczki, który w imieniu firmy odebrał wyróżnienie Budowlana Firma Roku z rąk członków Rady Naukowej – prof. dr hab. inż. Zdzisława Hejduckiego oraz dr inż. Marka Sawickiego.
Budowlana Firma Roku to nagroda, którą Builder przyznaje dla firm odznaczających się dobrymi wynikami, innowacyjnością proponowanych rozwiązań oraz rzetelnością i stabilnością prowadzonej działalności. Firma Sto została uhonorowana tym tytułem w kategorii producenci i dostawcy materiałów budowlanych, w uznaniu za efektywne starania w wykorzystaniu pierwszych o znak koniunktury. Nagrodę przyznała kapituła, w skład której weszła Rada Naukowa oraz redakcja miesięcznika „Builder”.
Galę zorganizowano w Warszawie, w Multikinie Złote Tarasy, gdzie zebrało się przeszło 300 gości. Poza tytułem Budowlanej Firmy Roku organizator przyznał również inne nagrody: Polski Herkules, Laury Buildera oraz Osobowość Branży, a także ogłoszono laureatów 3. edycji Konkursu dla Młodych Architektów.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.