„Super Express” z 3-dniowym cyklem o dietach – Portal PR - 24PR
„Super Express” z 3-dniowym cyklem o dietach

26.02.2016 Kategoria: media. Autor: admin

29 lutego do całego nakładu „Super Expressu” dołączony zostanie bezpłatny plakat na lodówkę „Diety”.

diety_1 (003)

W poniedziałek czytelnicy otrzymają w prezencie plakat na lodówkę „Diety” z praktycznymi informacjami zawierającymi tabele kalorii oraz indeksów glikemicznych, a także opisy 3 najpopularniejszych obecnie diet: bezglutenowej, oxy i paleo. We wtorkowym wydaniu przeczytać będzie można o plusach i minusach najpopularniejszych diet. Z kolei w środę „Super Express” ukaże się z przykładowymi dietami dla osób chorych na serce i cukrzycę.

Cykl dodatków o dietach zostanie wsparty kampanią promocyjną, którą przygotował Dział Marketingu „Super Expressu”. Kampania w telewizji (TVP 1, TVP 2, Polsat) wystartuje 28 lutego, natomiast w radiu (sieć WAWA, sieć ESKA, Eska Rock, sieć VOX FM, sieć Plus) – 29 lutego. Kampania autopromocyjna na łamach „Super Expressu” odbyła się 24 lutego.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.