SVG STUDIO ZWIĘKSZA SKALĘ DZIAŁALNOŚCI I WZMACNIA STRUKTURY – Portal PR - 24PR
SVG STUDIO ZWIĘKSZA SKALĘ DZIAŁALNOŚCI I WZMACNIA STRUKTURY

29.02.2016 Kategoria: INFOPR. Autor: admin

SVG STUDIO działające w ramach Grupy Radiowej Agory to prężnie rozwijający się projekt, który cały czas poszerza swoją działalność – realizuje coraz ambitniejsze zadania oraz rozbudowuje swój zespół.

SVG_STUDIO_logo (003)

SVG STUDIO tworzą: dział kreatywny, którym kieruje Marta Miaskowska, dział produkcji telewizyjnej, dział audio zarządzany przez Damiana Mazurka oraz dział obsługi klienta, w którym wyodrębniona została komórka zajmująca się działaniami product placement – odpowiada za nią Katarzyna Romanowska.

Rozwój każdego z działów związany jest z konkretnym zapotrzebowaniem rynku. Dział kreatywny rośnie wraz z kolejnymi, coraz większymi projektami, które zdobywa SVG STUDIO, a działy produkcji telewizyjnej i audio rozwijają się ze względu na większe zapotrzebowanie na produkcję komercyjną. Wzmocniony niedawno dział obsługi klienta poszerzył ofertę o nową usługę lokowania produktu.

– Do tej pory byliśmy skupieni na rozwoju usług produkcyjnych, wzmacnialiśmy dział kreatywny oraz budowaliśmy zespół obsługi klienta. Efektem tych działań jest pozyskanie i realizacja kolejnych zleceń m.in. stworzenie cyklu „Kobiety w mundurach” dla Canal+ Discovery, spotów dla marki Lumia, ciągły rozwój współpracy z Agencją ZERO2 w zakresie obsługi marki Audi czy współpracy z firmą Avon. Obecnie rozwijamy zupełnie nowe usługi w portfolio SVG STUDIO – niestandardową ofertę telewizyjną, jak lokowanie produktu i sponsoring – mówi Michał Kurowski, dyrektor zarządzający SVG STUDIO.

Powstanie nowej komórki SVG Placement – w połączeniu z doświadczeniem SVG STUDIO z zakresu produkcji oraz całym zapleczem mediowym Agory – oznacza nowe możliwości dla reklamodawców. Już w tej chwili SVG STUDIO proponuje klientom kompleksową obsługę od pomysłu, przez produkcję i postprodukcję, po wsparcie mediowe na wielu polach emisji – w internecie, kinie, telewizji czy radiu. Rozwiązania niestandardowe pozwalają klientom na oszczędność czasu i budżetu, umożliwiając spójne prowadzenie działań w mediach.

SOUND VIDEO GRAPHICS STUDIO (SVG STUDIO) powstało jako projekt Radiowego Doradztwa Reklamowego Agory, aby wykorzystać doświadczenie i wiedzę osób pracujących w zespołach różnych mediów spółki. SVG STUDIO zajmuje się tworzeniem wszelkiego rodzaju produkcji dźwiękowych, wizualnych i graficznych. Współpracuje z agencjami reklamowymi i innymi producentami, a także – dzięki swojemu działowi obsługi klienta – bezpośrednio z firmami na terenie całego kraju. Służy fachowym doradztwem i tworzy skuteczne przekazy reklamowe oparte o własne koncepcje kreatywne.
Dostępność najnowocześniejszego sprzętu, doświadczeni i nieustannie podnoszący swoje kompetencje ludzie oraz silne ukierunkowanie na właściwe zdefiniowanie potrzeb klienta to gwarancja trafności, najwyższej staranności oraz jakości każdej produkcji powstałej w SVG STUDIO.
Więcej informacji można znaleźć na stronie svgstudio.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.