Technologia dobrze nastrojona – inEwi Sp.z o.o. nowym Klientem Studia Brandingowego KARAT-e. – Portal PR - 24PR
Technologia dobrze nastrojona – inEwi Sp.z o.o. nowym Klientem Studia Brandingowego KARAT-e.

26.02.2016 Kategoria: INFOPR. Autor: admin

Dnia 24.02.2016 podpisano umowę, na mocy której Studio Brandingowe KARAT-e wesprze inEwi Sp. z o.o. w działaniach związanych z komunikacją, PR-em oraz kreowaniem pozytywnego wizerunku marki inEwi.

LOGO_KARAT-e (003)

inEwi Sp. z o.o. to firma, której misją jest tworzenie oprogramowania usprawniającego codzienne funkcjonowanie firm. Zaprojektowany system do ewidencjonowania czasu pracy inEwi to m.in. pełna cyfryzacja listy obecności, proste zarządzanie delegacjami oraz urlopami, rejestracja nadgodzin czy spóźnień, a także wyliczanie wynagrodzenia w oparciu o zebrane na koncie pracownika, informacje. Aplikacja do działania wykorzystuje chmurę, dzięki czemu dostępna jest online z każdego miejsca, a do codziennej pracy w firmie wystarczy tablet, który pełni funkcję rejestratora czasu pracy, rozpoznając QR kod przypisany do pracownika.

Studio Brandingowe KARAT-e funkcjonuje na rynku od 2010 roku. W tym czasie udało się zrealizować ponad 130 projektów z zakresu namingu, a także zaprojektować i wdrożyć kilkanaście strategii PR. Wśród Klientów studia znaleźć można takie firmy, jak: Intersnack Poland, La Roche-Posay, Pachnąca Szafa, Kontrakt OSH, Wydawnictwo Szkolne PWN, oraz Werbegentur Schilling+Schilling.

Osoby koordynujące współpracę:
Z ramienia inEwi Sp. z o.o.: Marcin Miech – prezes zarządu
Z ramienia KARAT-e: Krzysztof Koczorowski – dyrektor kreatywny

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.