Virgin Mobile rozpieszcza oczekujących w kolejce po… buty – Portal PR - 24PR
Virgin Mobile rozpieszcza oczekujących w kolejce po… buty

20.02.2016 Kategoria: Imprezy. Autor: admin

– Przepraszam, za czym ta kolejka stoi? – to pytanie doskonale znamy z kultowej komedii Miś Stanisława Barei. Okazuje się jednak, że również dzisiaj jest niezwykle aktualne. Virgin Mobile postawiło rozpieścić wytrwałych, którzy od poniedziałku wyczekują otwarcia sklepu w kilometrowej kolejce. Od 8:00 czekały na nich ciepłe startery, gorące napoje, rogaliki i parasole na niepogodę.

Kolejka_1 (00000003)

Od poniedziałku, pod jednym z warszawskich sklepów u zbiegu ulic Chmielnej i Szpitalnej, ustawiła się pokaźna kolejka. Wszystko w związku z planowaną na godzinę 11:00 w piątek 19 lutego premierą specjalnego modelu butów, zaprojektowanych przez rapera Kanyego Westa. Bez wątpienia, tłum przyciąga uwagę przechodniów – oczekujący zabrali ze sobą leżaki, śpiwory, koce oraz krzesła turystyczne. Życie „kolejkowicza” nie jest proste. Z tego względu, Virgin Mobile postanowiło rozpieścić wytrwałych i od 8:00 rano rozdaje darmowe i jeszcze ciepłe startery, parasole, gorące napoje oraz rogaliki, które pomogą w ostatnich godzinach oczekiwania lub przyniosą pocieszenie, gdy niektórym nie uda się zdobyć wymarzonej pary butów.

***
Virgin Mobile Polska to największy i najbardziej popularny wirtualny operator telefonii komórkowej w Polsce. Korzystne propozycje tj. flagowy pakiet #BEZLIMITU za 29 zł, czy innowacyjne #FREEMIUM, na dobre wpisały się w świadomość setek tysięcy osób, które oczekują od marek bezkonkurencyjnych ofert, idących w parze z brakiem zobowiązań w postaci umowy. Virgin Mobile oferuje pakiety na kartę nie tylko dla tych młodych rocznikowo, ale i młodych duchem. Ponadto rozpieszcza swoich klientów poprzez oferowanie tego,
co najlepsze i niedostępne u innych.

Więcej informacji na: virginmobile.pl.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.