Walentynkowe upominki i zdjęcia zakochanych w Pasażu Grunwaldzkim – Portal PR - 24PR
Walentynkowe upominki i zdjęcia zakochanych w Pasażu Grunwaldzkim

10.02.2016 Kategoria: Konkursy. Autor: admin

Zakochani poszukujący walentynkowych upominków mogą liczyć na pomoc wielu marek, które na tę okazję przygotowały specjalne oferty. W Pasażu Grunwaldzkim oprócz różnorodnych pomysłów na prezent, na pary czeka również konkurs – do wygrania, m.in. trzydniowy pobyt w SPA dla dwojga.

Ścianka konkursowa w Pasażu Grunwaldzkim

Walentynkowe kolekcje i rabaty
Na kilka dni przed świętem zakochanych wiele sklepów w Pasażu Grunwaldzkim oferuje dodatkowe rabaty lub walentynkowe kolekcje upominków. W salonie empik trwa akcja „Prezenty od serca” – dla ukochanej osoby możemy wybrać, np. płytę z ulubioną muzyką, grę planszową, kartkę lub książkę (wybrane tytuły kupimy z 25% zniżką). Wiele pomysłowych prezentów znajdziemy także w sklepach: home&you, DUKA czy Tchibo, w którym czerwone ekspresy Cafissimo są teraz tańsze o 30%. Specjalnych ofert nie mogło zabraknąć także w salonach z bielizną (marka Triumph przygotowała 20% rabatu na komplety), perfumeriach Douglas i Sephora oraz w sklepach z biżuterią, takich marek jak Yes, Tous, Apart czy Pandora. Z kolei po coś słodkiego warto wybrać się do Pijalni Czekolady E.Wedel, w której znajdziemy czekoladki, bombonierki i torciki z romantycznymi dedykacjami.

Konkursy dla zakochanych
Pasaż Grunwaldzki zadbał także o dodatkowe atrakcje dla zakochanych. W centrum rozstawione zostały specjalne ścianki „Zakochani w Pasażu”, na tle których można zrobić wspólne zdjęcie i przesłać je na konkurs za pomocą aplikacji dostępnej na fanpage’u. Do wygrania są: zaproszenia do kina, restauracji North Fish i salonu Denique. Nagrodą główną jest trzydniowy pobyt w SPA dla dwojga. Jeszcze więcej wrażeń czeka na zakochanych 14 lutego – w Pasażu odbędzie się konkurs „Czarujących Par”, który poprowadzi Krzysztof Ibisz. Zgłoszenia można przesyłać do 11 lutego. Więcej informacji na stronie: www.pasazgrunwaldzki.pl.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.