Wyjątkowe wydanie opowiadań Riordana tylko w Polsce! – Portal PR - 24PR
Wyjątkowe wydanie opowiadań Riordana tylko w Polsce!

08.02.2016 Kategoria: Książki. Autor: admin

2 marca do sprzedaży trafi kolejna książka autorstwa Ricka Riordana. Tym razem będzie to zbiór opowiadań.

Opowiadania_Riordan (00000002) (00000002)

W ręce swoich fanów Riordan oddaje zbiór dziewięciu opowiadań, w których opisał niezwykłe i niebezpieczne przygody Percy’ego Jacksona, Annabeth oraz Sadie i Cartera Kane’ów. Polscy czytelnicy będą mieli okazję jako pierwsi na świecie sięgnąć po tą wyjątkową kolekcję przygód ulubionych bohaterów, poznanych dzięki lekturze serii „Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy”, „Olimpijscy Herosi” oraz „Kroniki Rodu Kane”.

Zbiór zawiera wszystkie opowiadania jakie autor napisał, w tym dwa nigdy wcześniej nie publikowane: „Berło Serapisa” oraz „Korona Ptolemeusza”.
Polskie wydanie jest jedynym takim na świecie. W pozostałych krajach zbiór będzie zawierał tylko 3 opowieści. Okładkę specjalnie dla polskich fanów zaprojektował John Rocco.

W skład zbioru wchodzą:
Berło Serapisa
Korona Ptolemeusza
Syn Sobka
Percy Jackson i spiżowy smok
Percy Jackson i skradziony rydwan
Percy Jackson i miecz Hadesa
Percy Jackson i laska Hermesa
Leo Valdez i pościg za Bufordem
Pamiętnik Luke’a Castellana

Książki Ricka Riordana cieszą się niesłabnącą popularnością. Dlatego też już 17 lutego w sprzedaży pojawi się bestsellerowa seria „Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy” w zupełnie nowej wersji graficznej. Będzie to nie lada gratka dla kolekcjonerów. Reedycja tak popularnej na całym świecie serii na pewno przyciągnie również kolejnych czytelników.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.