Aflofarm sponsorem IV edycji „Disco Star” w Polo TV – Portal PR - 24PR
Aflofarm sponsorem IV edycji „Disco Star” w Polo TV

20.03.2016 Kategoria: sponsoring. Autor: admin

Producent leków bez recepty oraz suplementów diety Aflofarm Farmacja Polska sponsoruje IV sezon talent show „Disco Star”, którego premierowe odcinki są emitowane na antenie POLO TV od 12 marca w każdą sobotę o godz. 18:00.

disco_star (003)

Działania Aflofarmu opierają się na lokowaniu produktów oraz emisji billboardów sponsorskich. Billboardy pojawiają się od pierwszego odcinka „Disco Star” i będą emitowane do końca edycji programu, czyli przez 13 tygodni. Ponadto obecne są także przy „Disco Star Kulisy” – programie przedstawiającym kulisy, sylwetki uczestników i materiały dodatkowe, emitowanym w POLO TV od poniedziałku do piątku w godzinach od 12:00 do 17:00.

Od 9 kwietnia, czyli od pierwszego odcinka eliminacyjnego, w „Disco Star” lokowane będą produkty marek Regenerum oraz Medispirant.

Aflofarm to kolejny sponsor „Disco Star”. Poprzednie edycje sponsorowały takie firmy, jak: Polski Lek SA – producent preparatów witaminowych Plusssz oraz Zbyszko Company – producent napoju 3 Cytryny.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.