Agencja Brave Brain buduje dział Public Relations – Portal PR - 24PR
Agencja Brave Brain buduje dział Public Relations

04.03.2016 Kategoria: Kariera. Autor: admin

Krakowska firma nie przestaje rozwijać swojego portfolio, a tym samym rozbudowywać zespołu. Rok 2016 rozpoczęła od poszerzenia zakresu usług o działania PR. W tym celu do zespołu dołączył Jonasz Wiercioch, który objął stanowisko PR Manager.
Jonasz_Wiercioch (003)
Jonasz Wiercioch jest absolwentem Wydziału Filologii Polskiej Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Z branżą reklamową związany od 2011 roku. Ostatnie 3 lata spędził w agencji Planet PR, gdzie między innymi był odpowiedzialny za realizacje ogólnopolskich projektów z sektora turystyki. Na stanowisku Project Manager rozwijał i realizował koncepcje kreatywne, strategie PR i modele biznesowe produktu Questing.pl. Równocześnie wspierał projekty takich marek jak European Rover Challenge, Local Life, neib.org.
W Brave Brain będzie odpowiedzialny za tworzenie i wdrażanie strategii PR oraz wsparcie kreatywne bieżących działań agencji.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.