Air France z najwyższym współczynnikiem wypełnienia miejsc – Portal PR - 24PR
Air France z najwyższym współczynnikiem wypełnienia miejsc

07.03.2016 Kategoria: Konkursy. Autor: admin

Podczas X Gali Lotniska Chopina w Warszawie, która odbyła się 3 marca 2016 r. na terenie warszawskiego Toru Wyścigów Konnych, linia Air France otrzymała nagrodę „Skrzydła Sukcesu” za najwyższy współczynnik wypełnienia miejsc w ruchu regularnym w 2015 roku.

Nagrodę wręczył Mariusz Szpikowski, Naczelny Dyrektor Przedsiębiorstwa Państwowego „Porty Lotnicze”, Dyrektor Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina w Warszawie.

Air France z najwyższym współczynnikiem wypełnienia-2 (003)

Galę otworzył Mariusz Szpikowski, Naczelny Dyrektor PPL i Dyrektor Lotniska Chopina. Wyróżnienia przyznano w pięciu kategoriach: największy wzrost ruchu pasażerskiego, największa liczba nowych połączeń uruchomionych z Lotniska Chopin, największy wzrost przewiezionych ładunków, najbardziej punktualna linia oraz największy współczynnik wypełnienia miejsc.

Największy współczynnik wypełnienia miejsc w ruchu regularnym miały w ubiegłym roku linie Air France. Samoloty łączące stolice Francji i Polski miały średni współczynnik wypełnienia miejsc na poziomie blisko 85%.

„Przyznana nagroda jest dla nas ogromnym wyróżnieniem i pokazuje efekty ciężkiej pracy jaką włożyliśmy w ostatnich latach w podniesienie rentowności firmy. Działamy na bardzo dynamicznym i konkurencyjnym rynku i tylko ogromna determinacja i dyscyplina powalają na ciągły rozwój. Jeśli chodzi o nowe inwestycje w Polsce to już latem tego roku rozpoczniemy sezonowe loty na nowej trasie Kraków-Paryż” – powiedziała Chloé Marchand, dyrektor generalna Air France KLM w Polsce (na zdjęciu).

Aktualnie linia Air France oferuje od 3 do 4 lotów dziennie między Warszawą a Paryżem, a w lipcu i sierpniu dodatkowo 5 lotów tygodniowo na trasie Kraków-Paryż.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.