Batman v Superman – przedpremierowo w kinach Cinema City – Portal PR - 24PR
Batman v Superman – przedpremierowo w kinach Cinema City

03.03.2016 Kategoria: media. Autor: admin

Starcie superbohaterów jakiego jeszcze nie było! Na ekrany kin wchodzi absolutny hit tej wiosny – Batman v Superman: Świt sprawiedliwości. Przedpremierowe pokazy w Cinema City rozpoczną się na 4 dni przed oficjalną polską premierą i odbędą w dniach 28-29 marca. Przedsprzedaż biletów rusza od najbliższego piątku, 4 marca. Przygotujcie się na naprawdę ostrą walkę!

Batman_v_Superman_Cinema_City (003)

Najwspanialsza w dziejach bitwa gladiatorów wkracza na ekrany kin Cinema City. Film Zacka Snydera powali widzów nieprawdopodobnym rozmachem i efektami specjalnymi, które wbijają w kinowy fotel. Tego starcia superbohaterów po prostu nie można przegapić!

W obawie przed poczynaniami nieposkromionego Supermana, najznamienitszy obywatel Gotham City postanawia utemperować konkurenta. Wobec konfliktu, kto?ry rozgorzał między Batmanem i Supermanem, na horyzoncie szybko pojawia się jednak nowy, groźniejszy wróg. Ludzkość jest postawiona w obliczu śmiertelnego niebezpieczeństwa, z jakim jeszcze nigdy nie musiała się mierzyc?.

Jak zakończy się starcie superbohaterów? Kto zwycięży? Czy Batman i Superman zjednoczą siły przeciw wspólnemu wrogowi? Przekonaj się na własne oczy już 28 marca w kinach Cinema City.

Przedpremierowe pokazy Batman v Superman: Świt sprawiedliwości w dniach 28-29 we wszystkich kinach Cinema City. Dla tych, którzy film chcą obejrzeć jako „pierwsi z pierwszych”, specjalne pokazy – już od 27 do 29 marca – przygotowano w kinach IMAX (Punkt 44 Katowice, Plaza Kraków, Manufaktura Łódź, Plaza Poznań i Sadyba Warszawa).

Przedsprzedaż na wszystkie pokazy przedpremierowe filmu rusza od 4 marca.

Szczegóły na stronie www.cinema-city.pl

INFORMACJE DODATKOWE O CINEMA CITY
Cinema City Poland, należy do grupy Cineworld, która jest jedną z największych sieci na rynku rozrywki w Europie i Izraelu. Cineworld obejmuje 9 krajów: Polskę, Wielką Brytanię, Irlandię, Izrael, Węgry, Czechy, Bułgarię, Rumunię oraz Słowację. Obecnie spółka prowadzi 210 kin z aż 1942 ekranami. W Polsce posiada obecnie 33 kina. Wprowadziła w Polsce najnowsze technologiczne rozwiązania: 5 kin IMAX oraz 3 sale ŠKODA 4DX™. Ta przełomowa technologia pozwala na nową jakość przeżyć kinowych, z wykorzystaniem wszystkich zmysłów i najgorętszych Hollywoodzkich tytułów filmowych. Cinema City jako pierwsza i jedyna sieć kin w Polsce oferuje swoim klientom roczny abonament – Cinema City Unlimited – który umożliwia nielimitowany dostęp do filmowych hitów. Cinema City prowadzi także reklamę w kinach za pośrednictwem New Age Media oraz dystrybucję filmów poprzez Forum Film, spółki zależne. Cineworld jest jedną z najszybciej rosnących sieci kin w Europie.
Więcej informacji na www.cinema-city.pl oraz www.cinemacity.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.