Comperia.pl nagrodziła najlepszych – Portal PR - 24PR
Comperia.pl nagrodziła najlepszych

01.03.2016 Kategoria: Konkursy. Autor: admin

Ponad tysiąc uczestników i samochód do wygrania – tak można podsumować zakończoną akcję Comperia Bonus, zorganizowaną przez porównywarkę finansową Comperia.pl wraz z Eurobankiem.

Comperia.pl, największa polska porównywarka finansowa, cyklicznie przeprowadza konkursy Comperia Bonus, które angażują aktywnych finansowo użytkowników Internetu do poszukiwania i wykorzystywania najlepszych na rynku ofert instytucji finansowych. Wraz z końcem 2015 r. zakończył się konkurs przeprowadzony wraz z Eurobankiem, w którym do wygrania był samochód Toyota Aygo.

W głównym konkursie Comperia Bonus 4 – „Ulokuj się w nowym aucie jak finansowy Bonsu” uczestnicy mieli za zadanie w sposób kreatywny odpowiedzieć na pytanie: „Kim jest finansowy Bonsu?”. Pierwsze miejsce przypadło pani Ewie Saar z Ełku, która do wspólnej pracy zaangażowała znajomych z kanału „Po Studencku”. W ciągu trzech dni powstał materiał konkursowy, który można obejrzeć na kanale YouTube pod linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=mzKiVbKUiqg . Na dzień dzisiejszy filmik obejrzało prawie 700 osób.
– Pierwszy raz w naszym konkursie był do wygrania samochód, co znacząco podniosło rangę wydarzenia oraz poprzeczkę uczestnikom konkursu. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem ilości prac i pomysłowości twórców, która towarzyszyła akcji z Finansowym Bonsu. Finałowa praca spotkała się z naszą największą aprobatą, zdecydowanie zasłużyła na tak zacną nagrodę – komentuje Adam Urbanowski, Dyrektor Marketingu i Rozwoju Serwisów Internetowych w Comperia.pl.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.