El Padre dla firmy Henkel – Portal PR - 24PR
El Padre dla firmy Henkel

03.03.2016 Kategoria: Imprezy. Autor: admin

Agencja El Padre zorganizowała event dla marki Schwarzkopf Professional, podczas którego odbyło się wprowadzenie na polski rynek marki OSIS+ w nowej odsłonie.

Część konferencyjna miała miejsce w Hotelu Novotel Centrum, następnie goście autokarami zostali przewiezieni do Soho Factory. W części wieczornej wzięło udział prawie 600 specjalistów w dziedzinie fryzjerstwa. W trakcie części oficjalnej, po przemówieniach i prezentacjach odbył się konkurs fryzjerski oraz pokaz fryzur Essential Looks. Publiczność zgromadzona na trybunach wybrała zwycięzcę nagradzając go najgłośniejszymi oklaskami, a później ruszyła na parkiet, na którym do późnych godzin nocnych trwała szalona zabawa przy muzyce jednego z najlepszych polskich DJ. Imprezę prowadził Marcin Prokop.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.