Firma MODECOM zdobyła prestiżową nagrodę na tegorocznej imprezie DISTREE EMEA w Monte Carlo – Portal PR - 24PR
Firma MODECOM zdobyła prestiżową nagrodę na tegorocznej imprezie DISTREE EMEA w Monte Carlo

07.03.2016 Kategoria: FIRMA. Autor: admin

Firma MODECOM – polski producent urządzeń multimedialnych oraz akcesoriów komputerowych zdobyła prestiżową nagrodę podczas jednej z najważniejszych w tym roku, imprez z branży IT – DISTRREE EMEA 2016 w Monte Carlo. Firmie MODECOM przyznano nagrodę DISTREE DIAMOND AWARD 2016 w kategorii najlepszy producent tabletów, komputerów pc oraz e-readerów.

Firma MODECOM S.A jak co roku zaznaczyła swoją obecność na tym prestiżowym wydarzeniu w charakterze głównego Platynowego Sponsora. Zakończona w tym tygodniu impreza skupiła ponad 1000 menadżerów najwyższego szczebla branży IT z ponad 80 krajów całego regionu Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki. W trakcie trwającego przez okres trzech dni prestiżowego eventu, polski producent zaprezentował szereg zaawansowanych technologicznie urządzeń multimedialnych, sprzętu IT, w tym wielokrotnie nagradzany mini komputer MODECOM FreePC. Wśród prezentowanych przez firmę MODECOM urządzeń znalazła się także nowa linia dedykowanych dla graczy produktów, takich jak: obudowy komputerowe, zasilacze, czy urządzenia
peryferyjne.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.