Garden of Words jako jedyna agencja z Polski wyróżniona PR Daily Awards – Portal PR - 24PR
Garden of Words jako jedyna agencja z Polski wyróżniona PR Daily Awards

04.03.2016 Kategoria: Kampania. Autor: admin

Agencja Garden of Words oraz firma Tesco Polska zostały wyróżnione za realizację kampanii „Pasaż Tesco. Poznaj bliskiego sąsiada” w międzynarodowym konkursie Corporate Social Responsibility Awards, organizowanym przez portal PRDaily.com. Projekt został doceniony przez ekspertów w kategorii CSR Event. To jedynie wyróżnienie dla polskiej kampanii w tegorocznej edycji nagrody.

Kampania „Pasaż Tesco. Poznaj bliskiego sąsiada” wykorzystywała kontekst lokalno-społeczny jako dźwigni do budowania wizerunku marki. Jej celem było nawiązanie dialogu z lokalnymi społecznościami, ich integracja wokół wspólnych spraw pod egidą Pasaży Tesco oraz wykorzystanie potencjału lokalnych władz i środowisk. Nagrodzona edycja obejmowała organizację blisko 400 eventów w 23 galeriach i pasażach handlowych należących do Tesco Polska.

Za kompleksową strategię komunikacji 360° odpowiada agencja Garden of Words. Była odpowiedzialna za realizację m.in. przygotowania oraz koordynacji wydarzeń i akcji specjalnych dla klientów Pasaży Tesco.

To kolejny sukces agencji Garden of Words i Tesco Polska – w 2015 roku kampania „Poznaj bliskiego sąsiada” otrzymała statuetkę Złotego Spinacza w kategorii sektor spożywczy.

Pełna lista finalistów znajduje się na stronie: http://www.prdaily.com/Main/CorporateSocialResponsibilityAwardWinners2015.aspx

———————-
Agencja Garden of Words –założona w 2007 roku przez Katarzynę Pawlikowską i Aleksandrę Nieściuszko. Jest pierwszą w Polsce agencją specjalizującą się w komunikacji marketingowej i PR uwzględniająca kobiece kody komunikacji. Tworzy i wdraża sprofilowane strategie komunikacji dla branż: FMCG, farmaceutycznej, wnętrzarskiej, sieci handlowych oraz NGO’s. Zarządza siecią agencji partnerskich, koordynując działania w Polsce oraz na rynkach Europy Środkowej i Wschodniej. Silną pozycję agencji potwierdza bogate portfolio klientów oraz liczne nagrody otrzymane w krajowych i międzynarodowych konkursach branżowych.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.