„Gazeta Wyborcza” z książkami „Moje wypieki na co dzień i od święta” – Portal PR - 24PR
„Gazeta Wyborcza” z książkami „Moje wypieki na co dzień i od święta”

20.03.2016 Kategoria: media. Autor: admin

W najbliższy poniedziałek i wtorek, 21 i 22 marca br. razem z „Gazetą Wyborczą” będzie można kupić książki „Moje wypieki na co dzień i od święta” z przepisami na świąteczne słodkości autorstwa blogerki Doroty Świątkowskiej.

Moje_wypieki_modele (003)

W książkach znajdą się sposoby na przygotowanie najlepszych świątecznych babek, mazurków i serników – z nimi Wielkanoc na pewno będzie pyszna! Przepisy przygotowała Dorota Świątkowska, autorka bloga Moje Wypieki. Pierwszy tom książki ukaże się w poniedziałek, 21 marca br., a drugi – we wtorek, 22 marca br.

Cena „Gazety Wyborczej” i każdej z książek to 12,99 zł.

Wydania „Gazety Wyborczej” z książkami są promowane w stacjach telewizyjnych (TVP1, TVN, Polsat), w dzienniku „Metrocafe.pl” oraz poprzez autopromocję. Kreację kampanii przygotowała agencja Bardzo, za zakup mediów odpowiadał Starlink.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.