„Gazeta Wyborcza” z poradnikiem dla rodziców sześciolatków – Portal PR - 24PR
„Gazeta Wyborcza” z poradnikiem dla rodziców sześciolatków

04.03.2016 Kategoria: media. Autor: admin

W najbliższy poniedziałek i wtorek, 7 i 8 marca br. w „Gazecie Wyborczej” ukażą się praktyczne porady dla rodziców sześciolatków, którzy stoją przed decyzją o zapisaniu dzieci do szkoły podstawowej.

Szesciolatek_w_I_klasie_promo (003)

W poniedziałek, 7 marca br. w „Gazecie Wyborczej” pojawi się poradnik dotyczący przepisów obowiązujących rodziców dzieci sześcio- i siedmioletnich, z którego będzie można dowiedzieć się także, jaką placówkę najlepiej wybrać – szkołę, przedszkole czy zerówkę. Redakcja przedstawi różne scenariusze dla tych dzieci, które rozpoczęły naukę w pierwszej klasie w wieku 6 lat i dla tych, które zrobią to w tym roku. Autorką poradnika jest Justyna Suchecka, która w dzienniku pisze o edukacji i problemach młodych osób.

We wtorek, 8 marca br. w prezencie dla czytelników ukaże się zeszyt z testem sprawdzającym gotowość szkolną sześciolatków. Udzielając odpowiedzi na pytania testu, rodzice dowiedzą się, w jakim stopniu ich dziecko jest gotowe do rozpoczęcia nauki w szkole. Do testu dołączone będą ćwiczenia rozwijające umiejętności każdego sześciolatka.

Wydania „Gazety Wyborczej” z poradami dla rodziców sześciolatków są promowane w stacjach telewizyjnych (TVP1, TVN, Polsat), w dzienniku „Metrocafe.pl” oraz poprzez autopromocję. Kreację kampanii przygotowała agencja Bardzo, za zakup mediów odpowiadał Starlink.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.