Good One PR wypromuje Gift Show Poland – Portal PR - 24PR
Good One PR wypromuje Gift Show Poland

03.03.2016 Kategoria: INFOPR. Autor: admin

Good One PR wraz z początkiem marca zajmie się promocją targów Gift Show Poland. Agencja odpowiedzialna jest za PR produktowy, prowadzenie działań media relations, a także doradztwo w zakresie reklamy.

Gift Show Poland
Gift Show Poland to największa w Polsce impreza targowa w całości poświęcona upominkom. Wydarzenie skupia wystawców z kraju i zagranicy, a w maju br. rusza jego kolejna edycja. Podczas Gift Show Poland 2016 odbędą się liczne konferencje, warsztaty oraz konkursy dla wystawców i zwiedzających. Targi dedykowane są wszystkim importerom, producentom i projektantom upominków oraz osobom szukającym inspiracji na prezenty dla bliskich, a także gadżetów marketingowych dla klientów czy partnerów biznesowych.
Klienta pozyskano w wyniku działań new business, a umowę podpisano do maja 2016 roku. Osobą kontaktową w sprawie projektu z ramienia agencji Good One PR jest Marta Myszkowska.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.