Husqvarna ze statuetką Eko-inspiracja 2015 – Portal PR - 24PR
Husqvarna ze statuetką Eko-inspiracja 2015

10.03.2016 Kategoria: Konkursy. Autor: admin

Produkty akumulatorowe Husqvarna zostały wyróżnione w plebiscycie Eko-inspiracje. Firma otrzymała statuetkę w kategorii „produkt” oraz wyróżnienie w postaci godła „Eko-inspiracja 2015”. Nagroda została przyznana za innowacyjne rozwiązania spełniające najwyższe normy ekologiczne.

fot. Husqvarna AB (1) (003)
Finałowa gala programu Odpowiedzialnie z naturą została zorganizowana przez redakcję Ekologia i Rynek i portal Ekorynek.com.

Godło „Eko-inspiracja” to prestiżowe wyróżnienie, które ma za zadanie promować innowacyjne i ekologiczne produkty. Organizator wyróżnia produkty i marki zaangażowane na rzecz dbania o środowisko naturalne w ramach szeroko zakrojonego programu promocyjnego. Tytuł jest przyznawany przez dwa niezależne gremia: internautów i zespołu ekspertów redakcji pisma. Zwieńczeniem tych działań jest wielka finałowa gala z udziałem mediów i przedstawicieli biznesowych. Tegoroczna edycja była III w historii plebiscytem największego w naszym kraju ekologicznego projektu promocyjno-edukacyjnego „Eko-inspiracje”.

Firma Husqvarna jest jednym z liderów na rynku urządzeń akumulatorowych do lasu i ogrodu. Stale rozwijana technologia pozwoliła na stworzenie pełnego wachlarza tych produktów. „Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że nasze maszyny akumulatorowe zostały wyróżnione w tym plebiscycie. Husqvarna od lat wychodzi naprzeciw trendom i potrzebom Klientów stąd pomysł na produkty akumulatorowe: ekologiczne, ciche i bez spalin. Jesteśmy dumni, że zostały one docenione przez gremium ekspertów. Takie nagrody motywują nas do dalszej pracy” – mówi Paweł Przywózki, CLG Sales Manager w firmie Husqvarna.
Nowe serie produktów akumulatorowych firmy Husqvarna to innowacyjne połączenie urządzeń na baterię oraz mocy i osiągów klasycznych urządzeń spalinowych. Wszystko to sygnowane znakiem jakości, którą reprezentuje marka Husqvarna. Poparte wieloletnim doświadczeniem w dostarczaniu naszym Klientom produktów, spełniających różnorodne oczekiwania. Urządzenia bateryjne cechuje m.in.: lekka konstrukcja, wydajność, niski poziom hałasu oraz ergonomia. Podczas pracy wybraną maszyną, jeżeli zaistnieje konieczność doładowania akumulatora, można go doładować w dowolnym momencie i w każdym miejscu, w którym mamy dostęp do źródła prądu.

* * *
Spółka Husqvarna® – największy światowy producent wysokiej klasy urządzeń mechanicznych, przeznaczonych do pielęgnacji terenów zieleni przez cały rok, takich jak m.in. pilarki, wykaszarki, kosiarki
i traktory ogrodowe. Jest również europejskim liderem w produkcji systemów nawadniających pod marką Gardena, a także wiodącym producentem narzędzi tnących i diamentowych dla przemysłu budowlanego. Przychody netto za 2011 rok osiągnęły poziom 32 miliardów koron szwedzkich, a średnia liczba zatrudnionych pracowników wyniosła około 15.000 osób. Dodatkowe informacje o firmie dostępne są na stronie: www.husqvarna.com.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.